Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Preston Innovations Nowość 2022 Pojemnik i sitko do odsączania przynęty pelletu Supera Pellet Wetter

Cena już od 110.00 zł Pokaż produkty
Pozwala regulować czas namaczania pelletu, tworząc za każdym razem idealny pellet! Skuteczny z dowolnym rozmiarem pelletu. - Wykonany z wysokiej jakości pianki EVA 0,8 mm - Sztywna obręcz, aby zachować swój kształt - Wysokiej jakości torba z siatki - Wymiary: Szerokość: 18cm x Głębokość: 18cm x Wysokość: 10.5cm
Opublikuj:

Pojemnik i sitko do odsączania przynęty pelletu Supera Pellet Wetter

Pozwala regulować czas namaczania pelletu, tworząc za każdym razem idealny pellet! Skuteczny z dowolnym rozmiarem pelletu.
- Wykonany z wysokiej jakości pianki EVA 0,8 mm
- Sztywna obręcz, aby zachować swój kształt
- Wysokiej jakości torba z siatki
- Wymiary: Szerokość: 18cm x Głębokość: 18cm x Wysokość: 10.5cm
Preston Innovations
Preston Innovations
Przeznaczony dla poważnych wędkarzy wyczynowych Preston Innovations oferuje szeroką gamę produktów, które pasują do wielu różnych stylów łowienia. Od zwykłych wędkarzy po profesjonalnych zwycięzców zawodów, w naszej zróżnicowanej i szerokiej gamie wysokiej jakości produktów znajdziesz coś dla każdego wędkarza.
Preston Innovations ma jeden z najsilniejszych i najpotężniejszych wędkarzy, takich jak Des Shipp, Lee Kerry, Neil McKinnon i Andy Findlay, którzy regularnie pojawiają się na naszych spotkaniach poświęconych rozwojowi produktów, nic więc dziwnego, że nasza oferta jest tak imponująca i obszerna.
Nieoceniony wkład tych zwycięskich profesjonalistów pomaga nam wytwarzać innowacyjne i najnowocześniejsze produkty, które są nie tylko praktyczne, ale naprawdę dają wędkarzom przewagę - zwłaszcza w sytuacjach związanych z łowieniem wyczynowym.
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.