Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Preston Innovations Nowość 2022 Wiadro Supera Drop Bucket

Cena już od 77.50 zł Pokaż produkty
Obowiązkowy produkt podczas łowienia w łowiskach nieco powyżej poziomu wody. Może być używany do uzyskania wody do mieszania zanęty/pelletu do moczenia itp. Dostarczany na długim sznurku. - Wykonany z wysokiej jakości 0,8 mm 100% EVA - Sztywna obręcz, aby zachować swój kształt - Długi przewód i zwijacz do przechowywania - Wymiary: wys.24 szer.19 gł.18cm
Opublikuj:

Wiadro Supera Drop Bucket

Obowiązkowy produkt podczas łowienia w łowiskach nieco powyżej poziomu wody. Może być używany do uzyskania wody do mieszania zanęty/pelletu do moczenia itp. Dostarczany na długim sznurku.
- Wykonany z wysokiej jakości 0,8 mm 100% EVA
- Sztywna obręcz, aby zachować swój kształt
- Długi przewód i zwijacz do przechowywania
- Wymiary: wys.24 szer.19 gł.18cm
Preston Innovations
Preston Innovations
Przeznaczony dla poważnych wędkarzy wyczynowych Preston Innovations oferuje szeroką gamę produktów, które pasują do wielu różnych stylów łowienia. Od zwykłych wędkarzy po profesjonalnych zwycięzców zawodów, w naszej zróżnicowanej i szerokiej gamie wysokiej jakości produktów znajdziesz coś dla każdego wędkarza.
Mamy jeden z najsilniejszych i najpotężniejszych wędkarzy, takich jak Des Shipp, Lee Kerry, Neil McKinnon i Andy Findlay, którzy regularnie pojawiają się na naszych spotkaniach poświęconych rozwojowi produktów, nic więc dziwnego, że nasza oferta jest tak imponująca i obszerna.
Nieoceniony wkład tych zwycięskich profesjonalistów pomaga nam wytwarzać innowacyjne i najnowocześniejsze produkty, które są nie tylko praktyczne, ale naprawdę dają wędkarzom przewagę - zwłaszcza w sytuacjach związanych z łowieniem wyczynowym.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.