Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię

Prologic Nowość 2022 Namiot Fulcrum Utility Tent & Condenser Wrap

Cena już od 1385.00 zł Pokaż produkty
Wielozadaniowy namiot Prologic Fulcrum Utility Tent z narzutą antykondensacyjną zaprojektowaliśmy tak, aby był doskonałym towarzyszem dla karpiarzy bez względu na to, czy lubisz spędzać czas na zasiadce z przyjaciółmi, czy też chcesz, aby miejsce do spania i jedzenia było odseparowane. Może być to również doskonała „kwatera główna”, jeśli na zasiadce jest sporo osób i potrzebujecie miejsca, w którym będziecie ustalać taktykę. Lekka aluminiowa rama ma po dwie uchylne nogi i drzwi na dwóch przeciwstawnych ścianach, które można unieść i podeprzeć. Tworzą one dwa duże daszki, które chronią przed słońcem i stanowią idealne miejsce do grillowania lub do odpoczynku i obserwacji otoczenia. Wszystkie okna i drzwi są zamykane na zamek błyskawiczny i wyposażone w moskitierę - podobnie jak dach, który jest wyposażony w cztery duże, panele z moskitierą, które mogą być zakryte narzutą antykondensacyjną. Taki układ pozwala na skuteczne przewietrzanie namiotu i znacznie ogranicza kondensację pary wodnej, dzięki czemu wnętrze jest suche i komfortowe nawet w najcięższych opadach deszczu. • Łatwy i...
Opublikuj:

Namiot Fulcrum Utility Tent & Condenser Wrap

Wielozadaniowy namiot Prologic Fulcrum Utility Tent z narzutą antykondensacyjną zaprojektowaliśmy tak, aby był doskonałym towarzyszem dla karpiarzy bez względu na to, czy lubisz spędzać czas na zasiadce z przyjaciółmi, czy też chcesz, aby miejsce do spania i jedzenia było odseparowane. Może być to również doskonała „kwatera główna”, jeśli na zasiadce jest sporo osób i potrzebujecie miejsca, w którym będziecie ustalać taktykę.
Lekka aluminiowa rama ma po dwie uchylne nogi i drzwi na dwóch przeciwstawnych ścianach, które można unieść i podeprzeć. Tworzą one dwa duże daszki, które chronią przed słońcem i stanowią idealne miejsce do grillowania lub do odpoczynku i obserwacji otoczenia. Wszystkie okna i drzwi są zamykane na zamek błyskawiczny i wyposażone w moskitierę - podobnie jak dach, który jest wyposażony w cztery duże, panele z moskitierą, które mogą być zakryte narzutą antykondensacyjną. Taki układ pozwala na skuteczne przewietrzanie namiotu i znacznie ogranicza kondensację pary wodnej, dzięki czemu wnętrze jest suche i komfortowe nawet w najcięższych opadach deszczu.

• Łatwy i szybki montaż, przemyślana przestrzeń wewnętrzna
• Lekka, wodoodporna i oddychająca tkanina 210D
• Bardzo wytrzymała podłoga
• Cztery wewnętrzne kieszenie
• Umieszczony pośrodku haczyk do podwieszenia np. lampki
• Wytrzymały pokrowiec transportowy
• W zestawie: narzuta antykondensacyjna, wytrzymała podłoga, 4 podpórki dla drzwi, linki odciągów, mocne śledzie i pokrowiec transportowy
• Wymiary: 260cmx260cmx210cm
Prologic
Prologic
Zespół konsultantów Prologic zasilił jeden z najlepszych karpiarzy na świecie - Adam Pening z Wielkiej Brytanii. Adam posiada ponad trzydziestoletnie doświadczenie w branży wędkarskiej. Nie zastanawialiśmy się ani chwili, by ten niezwykle utalentowany karpiarz pomógł nam w tworzeniu nowatorskich produktów, poszerzających naszą atrakcyjną ofertę. Jako pełnoetatowy karpiarz, Adam spędza 5 dni w tygodniu nad wodą i pełnił kluczową rolę testera naszego sprzętu, sprawdzając wszystko do granic możliwości. Dzięki dokładnemu sprawdzeniu każdego detalu, jesteśmy pewni najwyższej jakości naszych produktów.
Jedną rzeczą, która nie ulega zmianie, jest nasza pasja do karpiowania. Jak zawsze - każdy z naszych produktów jest zaprojektowany przez fanatycznych karpiarzy i przeznaczony jest dla prawdziwych karpiarzy.
E-Katalog
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.