Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię
Internetowy sklep wędkarski z 56497 dostępnych produktów!
Wybierz kategorię

Prorex Torba Prorex Tackle Container XL Cena już od 319.00 zł Pokaż produkty

Wyjątkowo solidny i lekki zarazem Tackle Container z twardej pianki EVA zapewnia bardzo dużą ilość miejsca na duże pudełka, akcesoria, odzież, obuwie itd. Twarde ściany skutecznie chronią zawartość przed uszkodzeniem. Materiał, z którego torba jest wykonana jest całkowicie wodoszczelny, co sprawia, że możemy ją spokojnie zostawić na deszczu. Torba daje możliwość zawieszenia do 16 przynęt na jej górnym rancie - jest to bardzo przejrzysty, ergonomiczny sposób przechowywania luźnych wabików czy też kotwic. Ekstra mocny zamek z dużymi zębami zapewnia bardzo wysoką żywotność i funkcjonalność. Szeroki pas na ramię jest regulowany i gwarantuje wysoki komfort w trakcie transportu. Dostarczany bez zawartości!! Materiał: 100% EVA Wymiary: 46x35x30cm
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
76.00 zł     117.00 zł
120.00 zł     170.00 zł
56.00 zł     95.00 zł
230.00 zł     330.00 zł

Torba Prorex Tackle Container XL

Wyjątkowo solidny i lekki zarazem Tackle Container z twardej pianki EVA zapewnia bardzo dużą ilość miejsca na duże pudełka, akcesoria, odzież, obuwie itd. Twarde ściany skutecznie chronią zawartość przed uszkodzeniem. Materiał, z którego torba jest wykonana jest całkowicie wodoszczelny, co sprawia, że możemy ją spokojnie zostawić na deszczu.
Torba daje możliwość zawieszenia do 16 przynęt na jej górnym rancie - jest to bardzo przejrzysty, ergonomiczny sposób przechowywania luźnych wabików czy też kotwic. Ekstra mocny zamek z dużymi zębami zapewnia bardzo wysoką żywotność i funkcjonalność. Szeroki pas na ramię jest regulowany i gwarantuje wysoki komfort w trakcie transportu.
Dostarczany bez zawartości!!
Materiał: 100% EVA
Wymiary: 46x35x30cm

Prorex
Prorex
Chcesz złapać ogromnego-potwora? Jeśli tak, to PROREX jest twoim rozwiązaniem. Niezależnie od tego, czy celujesz w dużego szczupaka, sandacza czy okonia, teraz nagradzana seria kołowrotków, wędek i przynęt PROREX może dostarczyć Ci to, czego własnie szukasz.
PROREX jest dla wędkarzy, których misją są wielkie drapieżniki. Bądź proaktywny, aby szukać swojego potwora i celować w tę naturalnie "King Size". Słowo dla króla to REX: stąd nazwa PROREX powstaje poprzez połączenie tych znaczeń.
Wyobraź sobie, że szukasz tego potwora w dzikiej wodzie. Potwór gdy poluje ślepi swoimi błyszczącymi ciemnymi oczami. Jego oko ma bardzo ostre widzenie w środku, wskazując cel ataku. Spójrz i zobacz to w jego oku.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.