Babka to podstawowy pokarm większości drapieżników w tym dużych okoni, pstrągów i sandaczy. Takiej przynęty brakowało na rynku więc powstał ripper do złudzenia przypominający żywą rybę. Gruby korpus z przecienionym ogonem i kopytem skierowanym ku górze, odlany z miękkiego materiału. Takie rozwiązanie zapewnia bardziej dynamiczną pracę szczególnie w opadzie. Realistyczne malowanie z podkreśleniem detali oraz dynamiczna praca z lekkim lusterkowaniem zapewnia skuteczność przynęty szczególnie w czystych wodach. Doskonale pracuje w każdej metodzie zbrojenia takiej jak główka jigowa, czeburaszka, jig rig, itp.
Występuje w trzech wielkościach ; 5cm, 7cm i 10cm i w dwóch wersjach kolorystycznych.
Przynęta ręcznie malowana i lakierowana. Wykonana z materiału o podwyższonej odporności na rozrywanie co zwiększa jej wytrzymałość.
Qubi Lures to marka stworzona z pasji do wędkarstwa i szacunku do rzemiosła. Nasze przynęty to w 100% polski handmade – projektowane, modelowane, drukowane i odlewane w Polsce, od początku do końca. Każdy etap produkcji odbywa się w naszej pracowni, co daje nam pełną kontrolę nad jakością i pozwala na tworzenie unikalnych, dopracowanych w najdrobniejszym detalu przynęt.
W ofercie Qubi Lures znajdziesz przynęty miękkie, które sprawdzą się zarówno podczas łowienia szczupaka, sandacza, okonia, jak i innych drapieżników. Ich skuteczność to efekt doświadczenia, testów nad wodą oraz indywidualnego podejścia do projektowania.
Nasze przynęty wyróżnia:
autorski design, tworzony od zera,
druk 3D i odlewy wykonane lokalnie,
ręczne malowanie – każda sztuka to małe dzieło sztuki,
możliwość personalizacji kolorów na specjalne zamówienie.
Tworzymy z myślą o tych, którzy szukają czegoś więcej niż seryjna produkcja. Qubi Lures to przynęty z charakterem, które nie tylko kuszą drapieżniki, ale i cieszą oko każdego wędkarza.
HAMMERHEAD Beata Bernat
ul. Cicha 4, 24-100 Gołąb
NIP 7161563226
info@softplastic.eu