Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię
Rapala

Torba Rapala Sling Bag Pro - Edycja Limitowana

Cena już od 370.00 zł Pokaż produkty
Popularną torbę Sling Bag wyposażyliśmy w kilka nowych funkcji. Objętość głównej komory można łatwo regulować za pomocą rozszerzającego ją klina. Wewnętrzna przegroda posiada kieszeń na bidon z przepustem do rurki hydracyjnej. Wodoodporna kieszeń na pasie naramiennym jest wyposażona w przezroczystą kieszonkę umożliwiającą korzystanie z ekranu dotykowego smartfona. Wymiary (SxWxG): 31 cm/23 cm/13-16 cm. Kolor: zielono/czarny. • W zestawie dwa pudełka na przynęty w rozmiarze 3600 • Regulowana objętość: możliwość poszerzenia głównej komory • Kieszeń na bidon • Wodoodporna kieszonka na pasku naramiennym na dokumenty i smartfona • Wykonana z mocnego nylonu 600D Oxford
Opublikuj:

Torba Sling Bag Pro - Edycja Limitowana

Popularną torbę Sling Bag wyposażyliśmy w kilka nowych funkcji. Objętość głównej komory można łatwo regulować za pomocą rozszerzającego ją klina. Wewnętrzna przegroda posiada kieszeń na bidon z przepustem do rurki hydracyjnej. Wodoodporna kieszeń na pasie naramiennym jest wyposażona w przezroczystą kieszonkę umożliwiającą korzystanie z ekranu dotykowego smartfona. Wymiary (SxWxG): 31 cm/23 cm/13-16 cm.

Kolor: zielono/czarny.
• W zestawie dwa pudełka na przynęty w rozmiarze 3600
• Regulowana objętość: możliwość poszerzenia głównej komory
• Kieszeń na bidon
• Wodoodporna kieszonka na pasku naramiennym na dokumenty i smartfona
• Wykonana z mocnego nylonu 600D Oxford
Rapala
Rapala
Rapala to ceniony na całym świecie producent woblerów oraz innych akcesoriów wędkarskich. Nigdy jeszcze stare powiedzenie „Liczy się to, co w środku” nie było tak trafne jak w przypadku woblerów Rapali. Dlatego, że w środku większości z nich jest balsa, magiczne drewno, które od ponad sześćdziesięciu lat w równym stopniu fascynuje i ryby i wędkarzy.
Żaden inny wobler na świecie nie jest wykonywany z taką precyzją i takim bezpośrednim zaangażowaniem człowieka, jak wytwarzana z balsy Rapala.
Woblery Rapala są zabezpieczane 12 ultra cienkimi warstwami lakieru, które wzmacniają drewno, nie wprowadzając przyrostu masy. Naprawdę, jest to kawał dobrej roboty. Każdy, pojedynczy egzemplarz woblerów z balsy, przymocowany do krótkiego zestawu z wędziskiem, jest ręcznie testowany i dostrajany w kanale wodnym, tak aby po wyjęciu z opakowania był od razu gotowy do łowienia. Już przy pierwszym rzucie lekko i bez hałasu siada na wodzie. A potem, przy każdym obrocie kołowrotka, mała drewniana rybka zaczyna ożywać, drgać, kolebać się pokonując swoją drogę do serca wędkarzy na całym świecie...

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.