Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Salmo Woblery Freediver SX Cena już od 48.60 zł Pokaż produkty

Salmo Freediver 12SDR SX to pływający wobler przeznaczony do bardzo głębokiego trollingu. Jego dodatkowymi zaletami są dwie grzechotki, które generują dwie różne częstotliwości oraz system Long Cast. Woblery Salmo Freediver SX dostępne są w jednym rozmiarze 12cm i wyposażony w mocne kółka łącznikowe i kotwice Mustad KVD Dura Steel - odporne na słoną wodę. Wszystkie te cechy w połączeniu z atrakcyjnymi kolorami idealnie sprawdzają się również w połowach w słonej wodzie. Super Deep Runner Zalecany sposób łowienia: trolling, casting Zalecany dla: dorsz, mintaj, bonito Zalecana plecionka: 0,30mm / 0,20mm Głębokość pracy spinning / trolling: 5m / 9m Jak łowić? Polecamy tę przynętę do trollingu z prędkością 2-6 węzłów. W zależności od odległości od łodzi i grubości plecionki Freediver 12SDR SX można zanurzyć nawet do 8-9m. Long Cast System (LC) umożliwia oddawanie dalekich rzutów a tym samym korzystanie z freediver-ów podczas połowów z brzegu.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
15.00 zł     31.50 zł
17.00 zł     14.00 zł
26.00 zł     41.00 zł
15.00 zł     31.50 zł
15.00 zł     24.00 zł
13.50 zł     22.50 zł
Perch'ik
10.00 zł     16.00 zł

Woblery Freediver SX

Salmo Freediver 12SDR SX to pływający wobler przeznaczony do bardzo głębokiego trollingu. Jego dodatkowymi zaletami są dwie grzechotki, które generują dwie różne częstotliwości oraz system Long Cast.
Woblery Salmo Freediver SX dostępne są w jednym rozmiarze 12cm i wyposażony w mocne kółka łącznikowe i kotwice Mustad KVD Dura Steel - odporne na słoną wodę.
Wszystkie te cechy w połączeniu z atrakcyjnymi kolorami idealnie sprawdzają się również w połowach w słonej wodzie.


  • Super Deep Runner

  • Zalecany sposób łowienia: trolling, casting

  • Zalecany dla: dorsz, mintaj, bonito

  • Zalecana plecionka: 0,30mm / 0,20mm

  • Głębokość pracy spinning / trolling: 5m / 9mJak łowić?
Polecamy tę przynętę do trollingu z prędkością 2-6 węzłów. W zależności od odległości od łodzi i grubości plecionki Freediver 12SDR SX można zanurzyć nawet do 8-9m.

Long Cast System (LC) umożliwia oddawanie dalekich rzutów a tym samym korzystanie z freediver-ów podczas połowów z brzegu.
Salmo
Salmo
Polskie woblery Salmo. Założycielem firmy Salmo i głównym projektantem przynęt tej marki jest Pan Piotr Piskorski. Firma SALMO powstała w 1991 roku na fali wielkich przemian ustrojowych w Polsce. Jej założycielami byli Piotr Piskorski i Radosław Zaworski – absolwenci studiów ichtiologicznych i zapaleni wędkarze. To właśnie ich wielka pasja do wędkarstwa była i jest nadal inspiracją i siłą napędową firmy. Nie ma oprócz SALMO na świecie producenta przynęt, który obok pasji do wędkarstwa i zdolności, zainwestowałby profesjonalną wiedzę o biologii ryb.
Od początku podzielili oni między siebie zadania w firmie – Piotr zajmuje się projektowaniem przynęt, a Rado stara się jak najszybciej wprowadzić te pomysły w życie czyli do produkcji. Ideologia firmy i plany działania na przyszłość są oczywiście wynikiem dyskusji. Jedno było jednak pewne od pierwszych chwil istnienia firmy woblery Salmo muszą to być kojarzone z najwyższą jakością. Taka filozofia, choć kłopotliwa i bynajmniej nie ułatwiająca startu młodej firmie, zaowocowała stosunkowo szybko pozytywnymi efektami.
W ciągu kilku lat można było już znaleźć woblery firmy w większości krajów europejskich. Bardzo istotny był coroczny udział w międzynarodowych targach wędkarskich. Pierwszy raz woblery Salmo wystawiła swoje wyroby w Genewie w 1995 r i od tej pory nie opuszcza żadnych targów EFTTEX. Aktualnie polski producent ma dystrybutorów w ponad 40stu krajach na wszystkich kontynentach.
Doskonałe pomysły nie rodzą się jak wiadomo z niczego. Firma SALMO jest dumna ze współpracy z najlepszymi wędkarzami z Europy oraz z USA. Wiedza i doświadczenie projektantów i konstruktorów SALMO wsparta sugestiami mistrzów wędki z całego świata owocuje produktami najwyższej klasy.
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.