Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Savage Gear Nowość 2022 Chwytak do ryb Light Game Lip Grip Alu Cena już od 145.00 zł Pokaż produkty

Idealny wybór dla wędkarzy łowiących lekko oraz spinningujących. Ten chwytak ma idealny rozmiar do trzymania małych i średnich ryb, takich jak okoń morski czy dorada. Płaska konstrukcja szczęk pozwala na pewne trzymanie ryby bez naruszania ich błony pyskowej, dzięki czemu można szybko i łatwo odhaczyć złowioną rybę, zrobić zdjęcie i bezpiecznie ją wypuścić. Co najważniejsze nasze palce są zabezpieczone przed ostrymi skrzelami, zębami i kolcami. Aluminiowy uchwyt jest wyjątkowo odporny na słoną wodę, ale można przedłużyć jego żywotność, płucząc go letnią wodą po każdym użyciu. • Odporny na słoną wodę • Zaprojektowane do działania w sposób przyjazny dla ryb • Mocny i trwały • Pozwala w bezpieczny sposób przytrzymać i odhaczyć rybę
Opublikuj:
Promocje wg kategorii

Chwytak do ryb Light Game Lip Grip Alu

Idealny wybór dla wędkarzy łowiących lekko oraz spinningujących. Ten chwytak ma idealny rozmiar do trzymania małych i średnich ryb, takich jak okoń morski czy dorada. Płaska konstrukcja szczęk pozwala na pewne trzymanie ryby bez naruszania ich błony pyskowej, dzięki czemu można szybko i łatwo odhaczyć złowioną rybę, zrobić zdjęcie i bezpiecznie ją wypuścić. Co najważniejsze nasze palce są zabezpieczone przed ostrymi skrzelami, zębami i kolcami. Aluminiowy uchwyt jest wyjątkowo odporny na słoną wodę, ale można przedłużyć jego żywotność, płucząc go letnią wodą po każdym użyciu.
• Odporny na słoną wodę
• Zaprojektowane do działania w sposób przyjazny dla ryb
• Mocny i trwały
• Pozwala w bezpieczny sposób przytrzymać i odhaczyć rybę
Savage Gear
Savage Gear
Savage Gear to światowy lider na rynku sprzętu wędkarskiego w dziedzinach wędkarstwa spinningowego i morskiego. Witaj wśród łowców wodnych drapieżników. Witaj w świecie sprzętu wędkarskiego Savage Gear!!!
Marka której celem jest zaspokojenie potrzeb łowców drapieżników, głównie szczupaków, okoni i sandaczy. Szeroka gama najwyższej jakości wędzisk uzupełniona o ogromną ofertę przynęt zarówno gumowych (twistery, rippery, shady), jak i bardzo skuteczne woblery Savage Gear czy wahadłówki i obrotówki.
Bardzo interesująca jest również oferta przeznaczona do połowu drapieżników morskich.
E-Katalog

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.