Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Savage Gear Nowość 2022 Chwytak do ryb LRF Lip Grip Alu Cena już od 129.00 zł Pokaż produkty

Mocny i lekki aluminiowy chwytak do ryb, który jest niezbędnym narzędziem dla każdego entuzjasty stylu LRF (Light Rock Fishing). Został on zbudowany w sposób pozwalający mu wytrzymać wielokrotne obciążenia od wyrywającej się ryby w trudnym środowisku słonej wody. Zaprojektowany z idealnie dobranym kątem, aby łatwo i szybko włożyć go w pysk każdej małej ryby drapieżnej. Chwytak zapewnia możliwość przytrzymania złowionej ryby do zdjęcia i bezpiecznego odhaczenia jej przed wypuszczeniem. Po każdym użyciu należy go opłukać letnią wodą, aby dodatkowo zabezpieczyć go przed korozją od słonej wody. • Odporny na słoną wodę • Zaprojektowane do działania w sposób przyjazny dla ryb • Mocny i trwały • Pozwala w bezpieczny sposób przytrzymać i odhaczyć rybę
Opublikuj:
Promocje wg kategorii

Chwytak do ryb LRF Lip Grip Alu

Mocny i lekki aluminiowy chwytak do ryb, który jest niezbędnym narzędziem dla każdego entuzjasty stylu LRF (Light Rock Fishing). Został on zbudowany w sposób pozwalający mu wytrzymać wielokrotne obciążenia od wyrywającej się ryby w trudnym środowisku słonej wody. Zaprojektowany z idealnie dobranym kątem, aby łatwo i szybko włożyć go w pysk każdej małej ryby drapieżnej. Chwytak zapewnia możliwość przytrzymania złowionej ryby do zdjęcia i bezpiecznego odhaczenia jej przed wypuszczeniem. Po każdym użyciu należy go opłukać letnią wodą, aby dodatkowo zabezpieczyć go przed korozją od słonej wody.
• Odporny na słoną wodę
• Zaprojektowane do działania w sposób przyjazny dla ryb
• Mocny i trwały
• Pozwala w bezpieczny sposób przytrzymać i odhaczyć rybę
Savage Gear
Savage Gear
Savage Gear to światowy lider na rynku sprzętu wędkarskiego w dziedzinach wędkarstwa spinningowego i morskiego. Witaj wśród łowców wodnych drapieżników. Witaj w świecie sprzętu wędkarskiego Savage Gear!!!
Marka której celem jest zaspokojenie potrzeb łowców drapieżników, głównie szczupaków, okoni i sandaczy. Szeroka gama najwyższej jakości wędzisk uzupełniona o ogromną ofertę przynęt zarówno gumowych (twistery, rippery, shady), jak i bardzo skuteczne woblery Savage Gear czy wahadłówki i obrotówki.
Bardzo interesująca jest również oferta przeznaczona do połowu drapieżników morskich.
E-Katalog

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.