Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Savage Gear Nowość 2022 Główki jigowe Ball Jighead Cena już od 12.20 zł Pokaż produkty

Łowienie na przynęty miękkie to jedna z najskuteczniejszych technik wędkarstwa spinningowego. Na szczęście Savage Gear posiada szeroką gamę innowacyjnych główek jigowych, wykonanych z wysokiej jakości kutej stali węglowej i wyposażonych w ultra ostre haki. Specjalny drut, wykonany ze stali nierdzewnej oraz nasz innowacyjny system Pro Peg, zapobiega zsuwaniu się przynęty z główki jigowej, pozwala utrzymać ją na miejscu po każdym rzucie i pomaga w perfekcyjnej prezentacji przynęty. Każda główka jigowa z naszej oferty została zaprojektowana z zachowaniem optymalnej równowagi pomiędzy wytrzymałością drutu a jego średnicą, co umożliwia precyzyjne łowienie, bez obaw o rozgięcie haka. Bez względu na to, jaki model, wagę czy rozmiar główki jigowej wybierzesz, możesz być pewien, że główka jigowa Savage Gear idealnie nadaje się do każdego stylu łowienia.
Opublikuj:

Główki jigowe Ball Jighead

Łowienie na przynęty miękkie to jedna z najskuteczniejszych technik wędkarstwa spinningowego. Na szczęście Savage Gear posiada szeroką gamę innowacyjnych główek jigowych, wykonanych z wysokiej jakości kutej stali węglowej i wyposażonych w ultra ostre haki. Specjalny drut, wykonany ze stali nierdzewnej oraz nasz innowacyjny system Pro Peg, zapobiega zsuwaniu się przynęty z główki jigowej, pozwala utrzymać ją na miejscu po każdym rzucie i pomaga w perfekcyjnej prezentacji przynęty.
Każda główka jigowa z naszej oferty została zaprojektowana z zachowaniem optymalnej równowagi pomiędzy wytrzymałością drutu a jego średnicą, co umożliwia precyzyjne łowienie, bez obaw o rozgięcie haka. Bez względu na to, jaki model, wagę czy rozmiar główki jigowej wybierzesz, możesz być pewien, że główka jigowa Savage Gear idealnie nadaje się do każdego stylu łowienia.
Savage Gear
Savage Gear
Savage Gear to światowy lider na rynku sprzętu wędkarskiego w dziedzinach wędkarstwa spinningowego i morskiego. Witaj wśród łowców wodnych drapieżników. Witaj w świecie sprzętu wędkarskiego Savage Gear!!!
Marka której celem jest zaspokojenie potrzeb łowców drapieżników, głównie szczupaków, okoni i sandaczy. Szeroka gama najwyższej jakości wędzisk uzupełniona o ogromną ofertę przynęt zarówno gumowych (twistery, rippery, shady), jak i bardzo skuteczne woblery Savage Gear czy wahadłówki i obrotówki.
Bardzo interesująca jest również oferta przeznaczona do połowu drapieżników morskich.
E-Katalog

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.