Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Savage Gear Przynęty 3D Sardine Cena już od 20.00 zł Pokaż produkty

morskie przynęty gumowe

3D Sardine jest stworzony na podstawie małej Sardynki. Rewelacyjna akcja pływania - super dopracowane detale i kolorystyka to skarb gwarantujący skuteczne połowy drapieżników, które żywią się sardynkami. Przynęty 3D Sardine: - Trójwymiarowy projekt - Relewacyjna akcja pływania - Ultra miękka przynęta - Ultra ostry hak jigowy - Duże krwawiące oczy. 3D Sardine Jiggheads W oparciu o skanowanie 3D prawdziwej sardynki, ultra ostre haki jiggowe.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
12.00 zł     20.00 zł
12.00 zł     20.00 zł

Przynęty 3D Sardine

3D Sardine jest stworzony na podstawie małej Sardynki. Rewelacyjna akcja pływania - super dopracowane detale i kolorystyka to skarb gwarantujący skuteczne połowy drapieżników, które żywią się sardynkami.

Przynęty 3D Sardine:

- Trójwymiarowy projekt
- Relewacyjna akcja pływania
- Ultra miękka przynęta
- Ultra ostry hak jigowy
- Duże krwawiące oczy.

3D Sardine Jiggheads
W oparciu o skanowanie 3D prawdziwej sardynki, ultra ostre haki jiggowe.
Savage Gear
Savage Gear
Savage Gear to światowy lider na rynku sprzętu wędkarskiego w dziedzinach wędkarstwa spinningowego i morskiego. Witaj wśród łowców wodnych drapieżników. Witaj w świecie sprzętu wędkarskiego Savage Gear!!!
Marka której celem jest zaspokojenie potrzeb łowców drapieżników, głównie szczupaków, okoni i sandaczy. Szeroka gama najwyższej jakości wędzisk uzupełniona o ogromną ofertę przynęt zarówno gumowych (twistery, rippery, shady), jak i bardzo skuteczne woblery Savage Gear czy wahadłówki i obrotówki.
Bardzo interesująca jest również oferta przeznaczona do połowu drapieżników morskich.
E-Katalog
Video-YouTube

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.