Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Savage Gear Wędki Salt 1DFR Jigging Trigger Cena już od 300.00 zł Pokaż produkty

Doskonale zaprojektowane wędki Savage Gear Salt 1DFR Jigging Trigger do sztuki morskiego jiggowania! Doskonałe wędzisko na większe i mocniejsze morskie drapieżniki, takie jak: tuńczyki i seriole olbrzymie! Wędki posiadają uchwyt kołowrotka z tzw. pazurem do multiplikatora. Przelotki ONE Sin SALT Mocowanie kołowrotka Tournament R/S 1DFR wysoko modułowe włókno węglowe Uchwyty z twardej pianki Hard EVA
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
10.00 zł     17.20 zł
HRT - TFL Poland
13.00 zł     22.00 zł
Jaxon
10.50 zł     18.00 zł

Wędki Salt 1DFR Jigging Trigger

Doskonale zaprojektowane wędki Savage Gear Salt 1DFR Jigging Trigger do sztuki morskiego jiggowania! Doskonałe wędzisko na większe i mocniejsze morskie drapieżniki, takie jak: tuńczyki i seriole olbrzymie!
Wędki posiadają uchwyt kołowrotka z tzw. pazurem do multiplikatora.

  • Przelotki ONE Sin SALT

  • Mocowanie kołowrotka Tournament R/S

  • 1DFR wysoko modułowe włókno węglowe

  • Uchwyty z twardej pianki Hard EVA


Savage Gear
Savage Gear
Savage Gear to światowy lider na rynku sprzętu wędkarskiego w dziedzinach wędkarstwa spinningowego i morskiego. Witaj wśród łowców wodnych drapieżników. Witaj w świecie sprzętu wędkarskiego Savage Gear!!!
Marka której celem jest zaspokojenie potrzeb łowców drapieżników, głównie szczupaków, okoni i sandaczy. Szeroka gama najwyższej jakości wędzisk uzupełniona o ogromną ofertę przynęt zarówno gumowych (twistery, rippery, shady), jak i bardzo skuteczne woblery Savage Gear czy wahadłówki i obrotówki.
Bardzo interesująca jest również oferta przeznaczona do połowu drapieżników morskich.
E-Katalog

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.