Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię
Internetowy sklep wędkarski z 62807 dostępnych produktów!
Wybierz kategorię

Scotty Winda elektryczna HIGH PERFORMANCE ProPack Tournament Series 36–60”

Cena już od 7008.00 zł Pokaż produkty
Elektryczne windy z logiem Scotty postawiły innym producentom bardzo wysoko poprzeczkę. Zachowując umiarkowane ceny spełniają potrzeby doświadczonych specjalistów od trollingu morskiego. Doskonałe parametry oraz niezawodność to słowa, które padają najczęściej w ocenach elektrycznych wind Scotty. Tysiące wędkarzy na całym świecie docenią prędkość wyciągania, moc i lata bezawaryjnej pracy wind Scotty. Doskonałą propozycją z szerokiej oferty elektrycznych wind trollingowych Scotty są modele 2116 HP oraz 1116. Wyposażone są w długi teleskopowy bom oraz dwa uchwyty na wędki. Za oceanem są to downriggery najczęściej wybierane przez jednostki czarterowe, zaprojektowane i zbudowany do ciężkiej, wielogodzinnej pracy. Główny mechanizm tych wind opiera się na pasku, dzięki czemu jest cichy i bardzo trwały. Oba modele są najlepiej sprzedającymi się w swoich segmentach. Cenione są w szczególności za prostą i trwałą konstrukcję, a także wygodę użytkowania i ciągle jeszcze dość przystępną cenę. Łowcy morskich łososi z pewnością docenią jakość i komfort obsługi jaki oferują elektryczne windy Scotty...
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
60.00 zł     100.00 zł

Winda elektryczna HIGH PERFORMANCE ProPack Tournament Series 36–60”

Elektryczne windy z logiem Scotty postawiły innym producentom bardzo wysoko poprzeczkę. Zachowując umiarkowane ceny spełniają potrzeby doświadczonych specjalistów od trollingu morskiego. Doskonałe parametry oraz niezawodność to słowa, które padają najczęściej w ocenach elektrycznych wind Scotty. Tysiące wędkarzy na całym świecie docenią prędkość wyciągania, moc i lata bezawaryjnej pracy wind Scotty. Doskonałą propozycją z szerokiej oferty elektrycznych wind trollingowych Scotty są modele 2116 HP oraz 1116. Wyposażone są w długi teleskopowy bom oraz dwa uchwyty na wędki. Za oceanem są to downriggery najczęściej wybierane przez jednostki czarterowe, zaprojektowane i zbudowany do ciężkiej, wielogodzinnej pracy. Główny mechanizm tych wind opiera się na pasku, dzięki czemu jest cichy i bardzo trwały. Oba modele są najlepiej sprzedającymi się w swoich segmentach. Cenione są w szczególności za prostą i trwałą konstrukcję, a także wygodę użytkowania i ciągle jeszcze dość przystępną cenę. Łowcy morskich łososi z pewnością docenią jakość i komfort obsługi jaki oferują elektryczne windy Scotty.

Cechy produktu:

  - 150-centymetrowy, nierdzewny, teleskopowy bom o średnicy 1 1/4 cala, którego długość po złożeniu wynosi 90 cm;
  - podświetlany, cyfrowy licznik głębokości;
  - moc mechanizmu wyciągającego pozwala zastosować obciążenia o wadze nawet 20 lb;
  - obrotowa podstawa umożliwiająca obrót o 360 stopni oraz 16 pozycji blokady;
  - dwa regulowane uchwyty Rocket Launcher ze stali nierdzewnej
  - w zestawie: klipsy Scotty Power Grip Plus, instrukcja obsługi, kabel zasilający z wtyczką, podstawa montażowa;
  - nawinięte 300 stóp (około 90 m) nierdzewnej, stalowej linki jakości premium (test wytrzymałości 180 lb);
  - hak do podwieszenia kuli;
  - nierdzewna konstrukcja, urządzenie przystosowane do pracy w słonej wodzie;
  - sprzęgło z hamulcem pozwalające kontrolować prędkość opuszczania;
  - montaż na rellingu wymaga dokupienia dodatkowej podstawy 1027.
Scotty
Scotty
Firma Scotty to największy i najstarszy na świecie producent sprzętu trollingowego, obecny na rynku od przeszło 35 lat. Nowatorska konstrukcja windy trollingowej Scotty pozwala na precyzyjne prowadzenie przynęt spinningowych na zaplanowanej głębokości. Lata doświadczeń udowodniły, że dokładne pozycjonowanie przynęty w pionie jest najlepszym sposobem na zapewnienie dużej ilości brań. Windy zwiększyły zarówno skuteczność trollingu jak i przyjemność łowienia. Pamiętajmy, że najważniejsze hasło wpisane w filozofię firmy Scotty brzmi – „wędkarz powinien walczyć z rybą a nie z własnym sprzętem”.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.