Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię
Internetowy sklep wędkarski z 61708 dostępnych produktów!
Wybierz kategorię

Scotty Winda manualna Depthmaster

Cena już od 1508.00 zł Pokaż produkty
Najpopularniejsza winda firmy Scotty cechuje się wysoką jakością i świetnymi parametrami. Jeden obrót korbą windy powoduje zwinięcie linki o długości jednej stopy (około 30 cm). Windę można łatwo obsługiwać z pozycji siedzącej lewą bądź prawą ręką. Cechy produktu: - licznik głębokości (pomiar w stopach); - przesuwany na wysięgniku windy uchwyt do wędki typu Rod Master II 0350BK; - nawinięte 61 metrów nierdzewnej stalowej linki, - wyposażona w standardowy typ mocowania 1010 typu Quick-slide, umożliwiający szybki montaż; - wysięgnik ze stali nierdzewnej (długość 58 cm, średnica 19 mm); - możliwość montażu na podstawach Scotty: 1010, 1015, 1021; - w komplecie klips typu Power Grip 1170.
Opublikuj:

Winda manualna Depthmaster

Najpopularniejsza winda firmy Scotty cechuje się wysoką jakością i świetnymi parametrami. Jeden obrót korbą windy powoduje zwinięcie linki o długości jednej stopy (około 30 cm). Windę można łatwo obsługiwać z pozycji siedzącej lewą bądź prawą ręką.

Cechy produktu:

  - licznik głębokości (pomiar w stopach);
  - przesuwany na wysięgniku windy uchwyt do wędki typu Rod Master II 0350BK;
  - nawinięte 61 metrów nierdzewnej stalowej linki,
  - wyposażona w standardowy typ mocowania 1010 typu Quick-slide, umożliwiający szybki montaż;
  - wysięgnik ze stali nierdzewnej (długość 58 cm, średnica 19 mm);
  - możliwość montażu na podstawach Scotty: 1010, 1015, 1021;
  - w komplecie klips typu Power Grip 1170.
Scotty
Scotty
Firma Scotty to największy i najstarszy na świecie producent sprzętu trollingowego, obecny na rynku od przeszło 35 lat. Nowatorska konstrukcja windy trollingowej Scotty pozwala na precyzyjne prowadzenie przynęt spinningowych na zaplanowanej głębokości. Lata doświadczeń udowodniły, że dokładne pozycjonowanie przynęty w pionie jest najlepszym sposobem na zapewnienie dużej ilości brań. Windy zwiększyły zarówno skuteczność trollingu jak i przyjemność łowienia. Pamiętajmy, że najważniejsze hasło wpisane w filozofię firmy Scotty brzmi – „wędkarz powinien walczyć z rybą a nie z własnym sprzętem”.
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.