Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię
Internetowy sklep wędkarski z 59515 dostępnych produktów!
Wybierz kategorię

Scotty Wysięgniki do kotwicy Cena już od 169.00 zł Pokaż produkty

Obrotowe wysięgniki do kotwicy z możliwością szybkiego demontażu. Na podstawie 241 (wysięgnik KSP-0276) z możliwością montażu na boku i na szczycie burty. Na podstawie 244 (wysięgnik KSP-0277), wyłącznie do montażu poziomego. KSP-0278F Wysięgnik do kotwicy montowany na stałe. System blokady kotwicy dla mniejszych łodzi przeznaczonych do łowienia na wodach stojących. Szybka możliwość blokady i zwolnienia kotwicy. Do użytku z linami o średnicy nieprzekraczającej 1/2 cala (około 13 mm). Bardzo wytrzymała konstrukcja. Rolkowe łożysko zapewnia ciche i niezawodne działanie.
Opublikuj:

Wysięgniki do kotwicy

Obrotowe wysięgniki do kotwicy z możliwością szybkiego demontażu.
Na podstawie 241 (wysięgnik KSP-0276) z możliwością montażu na boku i na szczycie burty.
Na podstawie 244 (wysięgnik KSP-0277), wyłącznie do montażu poziomego.

KSP-0278F Wysięgnik do kotwicy montowany na stałe. System blokady kotwicy dla mniejszych łodzi przeznaczonych do łowienia na wodach stojących. Szybka możliwość blokady i zwolnienia kotwicy. Do użytku z linami o średnicy nieprzekraczającej 1/2 cala (około 13 mm). Bardzo wytrzymała konstrukcja. Rolkowe łożysko zapewnia ciche i niezawodne działanie.
Scotty
Scotty
Firma Scotty to największy i najstarszy na świecie producent sprzętu trollingowego, obecny na rynku od przeszło 35 lat. Nowatorska konstrukcja windy trollingowej Scotty pozwala na precyzyjne prowadzenie przynęt spinningowych na zaplanowanej głębokości. Lata doświadczeń udowodniły, że dokładne pozycjonowanie przynęty w pionie jest najlepszym sposobem na zapewnienie dużej ilości brań. Windy zwiększyły zarówno skuteczność trollingu jak i przyjemność łowienia. Pamiętajmy, że najważniejsze hasło wpisane w filozofię firmy Scotty brzmi – „wędkarz powinien walczyć z rybą a nie z własnym sprzętem”.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.