Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Sensas Nowość 2020 Zanęta 3000 Fine Lake Cena już od 17.00 zł Pokaż produkty

Ten sam udany przepis co zanęta LAKE tyle, że o mniejszej granulacji. Idealna zanęta gdy chcesz zainteresować ryby bez ryzyka przekarmienia ich. Kleistość: 3/5 Wartość odżywcza: 2/5 Granulacja: 1.5/5 Kolor po namoczeniu: Jasno brązowy Gatunek: Wszystkie ryby... Pora roku: Wszystkie pory roku Ilość wody (cl): od 60 do 65
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
4.50 zł     7.10 zł
8.20 zł     8.20 zł
4.60 zł     8.20 zł
30.00 zł     54.00 zł

Zanęta 3000 Fine Lake

Ten sam udany przepis co zanęta LAKE tyle, że o mniejszej granulacji. Idealna zanęta gdy chcesz zainteresować ryby bez ryzyka przekarmienia ich.

Kleistość: 3/5
Wartość odżywcza: 2/5
Granulacja: 1.5/5
Kolor po namoczeniu: Jasno brązowy
Gatunek: Wszystkie ryby...
Pora roku: Wszystkie pory roku
Ilość wody (cl): od 60 do 65

Sensas
Sensas

Zanęty Sensas


Firma Sensas jest światowym liderem w produkcji zanęt, aromatów sypkich do zanęt, olejów zapachowych i innych środków wabiących ryby. Siedziba firmy znajduje się we Francji w miasteczku Fontenay/Eure niedaleko Paryża. Fabryka gdzie produkuje się ich wyroby wraz z magazynami i budynkami administracji zajmuje powierzchnię 25000 metrów kwadratowych. Obok znanych nam zanęt i środków wabiących dodawanych do zanęt Sensas zajmuje się dystrybucją spławików na każda metodę łowienia (tyczka, bolonka, waggler) i innych akcesoriów wędkarskich potrzebnych przy tych metodach. Sensas oferuje wędkarskie produkty najlepszej klasy, doceniane przez lata i wybierane jako jedne te z najwyższej półki na zawodniczą rywalizację podczas zawodów w całej Europie.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.