Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Sonubaits Nowość 2022 F1 Feed Pellet

Cena już od 35.00 zł Pokaż produkty
Sonubaits F1 to oryginalna i najlepsza słodka mączka rybna, połączenie mieszanki mączek rybnych i wyjątkowego słodkiego dodatku okazało się być skuteczne dla wszystkich gatunków ryb zwłaszcza karpie i leszcze. Sonubaits F1 dokonał rewolucji w słodkich mączkach rybnych i nadal pozostaje bezkonkurencyjny.
Opublikuj:

F1 Feed Pellet

Sonubaits F1 to oryginalna i najlepsza słodka mączka rybna, połączenie mieszanki mączek rybnych i wyjątkowego słodkiego dodatku okazało się być skuteczne dla wszystkich gatunków ryb zwłaszcza karpie i leszcze.

Sonubaits F1 dokonał rewolucji w słodkich mączkach rybnych i nadal pozostaje bezkonkurencyjny.
Sonubaits
Sonubaits
Sonubaits to ceniony na całym świecie producent przynęt, zanęt i pelletów przeznaczonych do wędkarstwa feederowego i Method Feeder a także wędkarstwa gruntowego, spławikowego i karpiowego. Sonubaits jest liderem w dziedzinie nowoczesnych przynęt, dostarczając innowacyjne gamy przynęt, tworzone z pomocą światowej klasy zespołu wędkarzy wyczynowych i specjalistów.

Zanim jakakolwiek przynęta zostanie wypuszczona na rynek, Sonubaits poddaje ją testowi. Dzięki powiązaniom z wędkarzami będącymi na szczycie w Wielkiej Brytanii i całej Europie, możesz mieć pewność, że przynęta, której używasz, została zatwierdzona przez najlepszych. Możesz zobaczyć najlepszych konsultantów w akcji na stronie internetowej Sonubaits.

Co najważniejsze, Sonubaits produkuje ogromną gamę przynęt. Zanęty, pellety, kulki proteinowe, waftersy, dumbellsy, zalewajki, ziarna — naprawdę można znaleźć produkt dopasowany do każdego gatunku ryby. A ich szeroka gama smaków, pozwala do woli mieszać i dopasowywać smaki. Z pewnością używając produktów Sonubaits poprawisz swoje wyniki nad wodą.
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.