Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Sonubaits Sweet F1 Green Groundbait

Cena już od 56.00 zł Pokaż produkty
Zanęta Sonubaits Sweet F1 Green Groundbait została opracowana przez Des Shipp i jest nowoczesną zanętą na bazie mączki rybnej. Świetnie sprawdzi się do połowu karpi i leszczy. Łatwa w przygotowaniu, dobrze wiąże się z podajnikiem do metody i szybko rozprowadza się po dnie, wszystko zależy od użytych składników. Drobne cząsteczki mączki rybnej po zwilżeniu tworzą nieaktywną mieszankę, która jest idealna do szybkiego rozpadu zanęty wokół podajnika.
Opublikuj:

Sweet F1 Green Groundbait

Zanęta Sonubaits Sweet F1 Green Groundbait została opracowana przez Des Shipp i jest nowoczesną zanętą na bazie mączki rybnej. Świetnie sprawdzi się do połowu karpi i leszczy.

Łatwa w przygotowaniu, dobrze wiąże się z podajnikiem do metody i szybko rozprowadza się po dnie, wszystko zależy od użytych składników. Drobne cząsteczki mączki rybnej po zwilżeniu tworzą nieaktywną mieszankę, która jest idealna do szybkiego rozpadu zanęty wokół podajnika.Sonubaits
Sonubaits
Sonubaits to ceniony na całym świecie producent przynęt, zanęt i pelletów przeznaczonych do wędkarstwa feederowego i Method Feeder a także wędkarstwa gruntowego, spławikowego i karpiowego. Sonubaits jest liderem w dziedzinie nowoczesnych przynęt, dostarczając innowacyjne gamy przynęt, tworzone z pomocą światowej klasy zespołu wędkarzy wyczynowych i specjalistów.

Zanim jakakolwiek przynęta zostanie wypuszczona na rynek, Sonubaits poddaje ją testowi. Dzięki powiązaniom z wędkarzami będącymi na szczycie w Wielkiej Brytanii i całej Europie, możesz mieć pewność, że przynęta, której używasz, została zatwierdzona przez najlepszych. Możesz zobaczyć najlepszych konsultantów w akcji na stronie internetowej Sonubaits.

Co najważniejsze, Sonubaits produkuje ogromną gamę przynęt. Zanęty, pellety, kulki proteinowe, waftersy, dumbellsy, zalewajki, ziarna — naprawdę można znaleźć produkt dopasowany do każdego gatunku ryby. A ich szeroka gama smaków, pozwala do woli mieszać i dopasowywać smaki. Z pewnością używając produktów Sonubaits poprawisz swoje wyniki nad wodą.
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.