Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Sonubaits Nowość 2022

Zanęta Sonubaits Match Method Mix

Cena już od 60.00 zł Pokaż produkty

zanęta z pokruszonym pelletem

Sonubaits Match Method Mix został zaprojektowany do użytku przez nowoczesnego wędkarza wyczynowego, który chce skutecznie łowić metodą na komercyjnych łowiskach. Ta mieszanka zawiera najwyższej jakości pokruszony pellet i mączkę rybną, a jej konsystencja jest taka, że ​​utrzymuje się na koszyczku podczas rzutu, uderzenia w wodę i rozprowadza się na dnie w większości komercyjnych łowisk. Gdy podajnik uderzy o dno, Mix szybko się rozpada i utrzymuje ryby w łowisku bez nadmiernego karmienia. Do każdej torby dołączony jest darmowy podajnik Preston Innovations Method Feeder. Idealny do łowienia karpi, F1 i leszczy. Wskazówki dotyczące mieszania: Match Method Mix jest prosty w mieszaniu. Wsyp 2 kg worek zanęty do okrągłego wiadra do mieszania, napełnij wodą dwulitrowy pojemnik na robaki, wlej to na zanętę i dokładnie wymieszaj, a następnie pozostaw na 30 minut, w tym czasie woda zostanie wchłonięta przez zanętę . Następnie dla najlepszych wyników; aby usunąć wszelkie grudki i uzyskać równomierną konsystencję, przepuść zanętę przez sito i jest gotowa do użycia.
Opublikuj:

Zanęta Match Method Mix

Sonubaits Match Method Mix został zaprojektowany do użytku przez nowoczesnego wędkarza wyczynowego, który chce skutecznie łowić metodą na komercyjnych łowiskach.

Ta mieszanka zawiera najwyższej jakości pokruszony pellet i mączkę rybną, a jej konsystencja jest taka, że ​​utrzymuje się na koszyczku podczas rzutu, uderzenia w wodę i rozprowadza się na dnie w większości komercyjnych łowisk. Gdy podajnik uderzy o dno, Mix szybko się rozpada i utrzymuje ryby w łowisku bez nadmiernego karmienia. Do każdej torby dołączony jest darmowy podajnik Preston Innovations Method Feeder. Idealny do łowienia karpi, F1 i leszczy.

Wskazówki dotyczące mieszania:
Match Method Mix jest prosty w mieszaniu. Wsyp 2 kg worek zanęty do okrągłego wiadra do mieszania, napełnij wodą dwulitrowy pojemnik na robaki, wlej to na zanętę i dokładnie wymieszaj, a następnie pozostaw na 30 minut, w tym czasie woda zostanie wchłonięta przez zanętę . Następnie dla najlepszych wyników; aby usunąć wszelkie grudki i uzyskać równomierną konsystencję, przepuść zanętę przez sito i jest gotowa do użycia.
Sonubaits
Sonubaits
Sonubaits to ceniony na całym świecie producent przynęt, zanęt i pelletów przeznaczonych do wędkarstwa feederowego i Method Feeder a także wędkarstwa gruntowego, spławikowego i karpiowego. Sonubaits jest liderem w dziedzinie nowoczesnych przynęt, dostarczając innowacyjne gamy przynęt, tworzone z pomocą światowej klasy zespołu wędkarzy wyczynowych i specjalistów.

Zanim jakakolwiek przynęta zostanie wypuszczona na rynek, Sonubaits poddaje ją testowi. Dzięki powiązaniom z wędkarzami będącymi na szczycie w Wielkiej Brytanii i całej Europie, możesz mieć pewność, że przynęta, której używasz, została zatwierdzona przez najlepszych. Możesz zobaczyć najlepszych konsultantów w akcji na stronie internetowej Sonubaits.

Co najważniejsze, Sonubaits produkuje ogromną gamę przynęt. Zanęty, pellety, kulki proteinowe, waftersy, dumbellsy, zalewajki, ziarna — naprawdę można znaleźć produkt dopasowany do każdego gatunku ryby. A ich szeroka gama smaków, pozwala do woli mieszać i dopasowywać smaki. Z pewnością używając produktów Sonubaits poprawisz swoje wyniki nad wodą.
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.