Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Sonubaits Nowość 2022 Zanęta Power Scopex Supercrush

Cena już od 56.00 zł Pokaż produkty
Piękna złota mieszanka o smaku Power Scopex! Będąca częścią nowej serii Power Scopex, zanęta Sonubaits Power Scopex łączy mieszankę pokruszonych pelletów i mączki rybnej z świetnym zapachem i smakiem, scopex. Piękna złota mieszanka z subtelną drobinką czerwieni przebiegającą przez nią, jest niezwykle wszechstronna, idealna na wszystkie komercyjne gatunki, w tym F1, karpie i leszcze, niezależnie od tego, czy łowiona jest w połączeniu z feederem, tyczką lub spławikiem.
Opublikuj:

Zanęta Power Scopex Supercrush

Piękna złota mieszanka o smaku Power Scopex!

Będąca częścią nowej serii Power Scopex, zanęta Sonubaits Power Scopex łączy mieszankę pokruszonych pelletów i mączki rybnej z świetnym zapachem i smakiem, scopex. Piękna złota mieszanka z subtelną drobinką czerwieni przebiegającą przez nią, jest niezwykle wszechstronna, idealna na wszystkie komercyjne gatunki, w tym F1, karpie i leszcze, niezależnie od tego, czy łowiona jest w połączeniu z feederem, tyczką lub spławikiem.
Sonubaits
Sonubaits
Sonubaits to ceniony na całym świecie producent przynęt, zanęt i pelletów przeznaczonych do wędkarstwa feederowego i Method Feeder a także wędkarstwa gruntowego, spławikowego i karpiowego. Sonubaits jest liderem w dziedzinie nowoczesnych przynęt, dostarczając innowacyjne gamy przynęt, tworzone z pomocą światowej klasy zespołu wędkarzy wyczynowych i specjalistów.

Zanim jakakolwiek przynęta zostanie wypuszczona na rynek, Sonubaits poddaje ją testowi. Dzięki powiązaniom z wędkarzami będącymi na szczycie w Wielkiej Brytanii i całej Europie, możesz mieć pewność, że przynęta, której używasz, została zatwierdzona przez najlepszych. Możesz zobaczyć najlepszych konsultantów w akcji na stronie internetowej Sonubaits.

Co najważniejsze, Sonubaits produkuje ogromną gamę przynęt. Zanęty, pellety, kulki proteinowe, waftersy, dumbellsy, zalewajki, ziarna — naprawdę można znaleźć produkt dopasowany do każdego gatunku ryby. A ich szeroka gama smaków, pozwala do woli mieszać i dopasowywać smaki. Z pewnością używając produktów Sonubaits poprawisz swoje wyniki nad wodą.
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.