Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Sonubaits Nowość 2022 Zanęta Super Crush Banoffee Groundbait

Cena już od 56.00 zł Pokaż produkty
Zanęta Sonubaits Super Crush Banoffee to wyjątkowo skuteczny zapach i smak! Uniwersalna mieszanka, idealna do stosowania na koszyczku do metody dzięki fantastycznym właściwościom wiążącym, ale także niezwykle skuteczna w wędkarstwie spławikowym. Zawiera mieszankę wysokiej jakości mączki rybnej, pokruszonego ekspandera i herbatnika, co oznacza, że można ją mieszać w celu dopasowania do każdej wędkarskiej sytuacji, z którą się zmagasz. Pachnie fantastycznie dzięki dodatkowi naszego popularnego aromatu Banoffee. Instrukcje mieszania: Banoffee jest łatwa do przygotowania. Przesyp zawartość do dużej miski lub wiaderka. Używając jako miarki dwulitrowego pojemnika dodaj do suchej zanęty, wody, dokładnie mieszając i zapewniając równomierne rozprowadzenie w całej mieszance. Poczekaj, aż zanęta wchłonie wodę. Dostosuj zanęte do swoich wymagań i przesiej przez sito, aby usunąć wszelkie grudki. Alternatywnie możesz użyć wkrętaki ze specjalnym mieszadłem, jest to obecnie preferowana metoda wielu naszych konsultantów.
Opublikuj:

Zanęta Super Crush Banoffee Groundbait

Zanęta Sonubaits Super Crush Banoffee to wyjątkowo skuteczny zapach i smak! Uniwersalna mieszanka, idealna do stosowania na koszyczku do metody dzięki fantastycznym właściwościom wiążącym, ale także niezwykle skuteczna w wędkarstwie spławikowym. Zawiera mieszankę wysokiej jakości mączki rybnej, pokruszonego ekspandera i herbatnika, co oznacza, że można ją mieszać w celu dopasowania do każdej wędkarskiej sytuacji, z którą się zmagasz. Pachnie fantastycznie dzięki dodatkowi naszego popularnego aromatu Banoffee.

Instrukcje mieszania:
Banoffee jest łatwa do przygotowania. Przesyp zawartość do dużej miski lub wiaderka. Używając jako miarki dwulitrowego pojemnika dodaj do suchej zanęty, wody, dokładnie mieszając i zapewniając równomierne rozprowadzenie w całej mieszance. Poczekaj, aż zanęta wchłonie wodę. Dostosuj zanęte do swoich wymagań i przesiej przez sito, aby usunąć wszelkie grudki.

Alternatywnie możesz użyć wkrętaki ze specjalnym mieszadłem, jest to obecnie preferowana metoda wielu naszych konsultantów.
Sonubaits
Sonubaits
Sonubaits to ceniony na całym świecie producent przynęt, zanęt i pelletów przeznaczonych do wędkarstwa feederowego i Method Feeder a także wędkarstwa gruntowego, spławikowego i karpiowego. Sonubaits jest liderem w dziedzinie nowoczesnych przynęt, dostarczając innowacyjne gamy przynęt, tworzone z pomocą światowej klasy zespołu wędkarzy wyczynowych i specjalistów.

Zanim jakakolwiek przynęta zostanie wypuszczona na rynek, Sonubaits poddaje ją testowi. Dzięki powiązaniom z wędkarzami będącymi na szczycie w Wielkiej Brytanii i całej Europie, możesz mieć pewność, że przynęta, której używasz, została zatwierdzona przez najlepszych. Możesz zobaczyć najlepszych konsultantów w akcji na stronie internetowej Sonubaits.

Co najważniejsze, Sonubaits produkuje ogromną gamę przynęt. Zanęty, pellety, kulki proteinowe, waftersy, dumbellsy, zalewajki, ziarna — naprawdę można znaleźć produkt dopasowany do każdego gatunku ryby. A ich szeroka gama smaków, pozwala do woli mieszać i dopasowywać smaki. Z pewnością używając produktów Sonubaits poprawisz swoje wyniki nad wodą.
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.