Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Sonubaits Nowość 2022 Zanęta Tiger Fish Supercrush

Cena już od 56.00 zł Pokaż produkty
Zanęta Tiger Fish opracowana przez zespół Sonubaits, to mieszanka orzechów tygrysich, pelletu i mączki rybnej połączonych w zanętę na karpia. To słodko pachnąca mieszanka, która powstała po różnych dyskusjach i obserwacjach karpiarzy, którzy byli przekonani o skuteczności Orzechów Tygrysich. Miażdżone Orzechy Tygrysa uwalniają naturalne cukry i oleje, które sprawiają, że mieszanka staje się lepka po zmieszaniu z wodą. Oznacza to, że tworzy idealną lepką mieszankę zarówno do koszyczka Method, jak i do przenoszenia dodatkowych cząstek i kulek. Gdy jest podawana luzem, tworząc drobny dywan pokruszonych peletów i mączek rybnych wraz z drobnymi cząstkami pokruszonych orzechów tygrysich, które naprawdę sprawia, że ​​ryby szaleją. Zanęta Tiger Fish jest częścią większego asortymentu obejmującego pellety i płynny aromat, które można stosować samodzielnie lub w połączeniu z innymi przynętami.
Opublikuj:

Zanęta Tiger Fish Supercrush

Zanęta Tiger Fish opracowana przez zespół Sonubaits, to mieszanka orzechów tygrysich, pelletu i mączki rybnej połączonych w zanętę na karpia.
To słodko pachnąca mieszanka, która powstała po różnych dyskusjach i obserwacjach karpiarzy, którzy byli przekonani o skuteczności Orzechów Tygrysich.
Miażdżone Orzechy Tygrysa uwalniają naturalne cukry i oleje, które sprawiają, że mieszanka staje się lepka po zmieszaniu z wodą. Oznacza to, że tworzy idealną lepką mieszankę zarówno do koszyczka Method, jak i do przenoszenia dodatkowych cząstek i kulek. Gdy jest podawana luzem, tworząc drobny dywan pokruszonych peletów i mączek rybnych wraz z drobnymi cząstkami pokruszonych orzechów tygrysich, które naprawdę sprawia, że ​​ryby szaleją.
Zanęta Tiger Fish jest częścią większego asortymentu obejmującego pellety i płynny aromat, które można stosować samodzielnie lub w połączeniu z innymi przynętami.

Sonubaits
Sonubaits
Sonubaits to ceniony na całym świecie producent przynęt, zanęt i pelletów przeznaczonych do wędkarstwa feederowego i Method Feeder a także wędkarstwa gruntowego, spławikowego i karpiowego. Sonubaits jest liderem w dziedzinie nowoczesnych przynęt, dostarczając innowacyjne gamy przynęt, tworzone z pomocą światowej klasy zespołu wędkarzy wyczynowych i specjalistów.

Zanim jakakolwiek przynęta zostanie wypuszczona na rynek, Sonubaits poddaje ją testowi. Dzięki powiązaniom z wędkarzami będącymi na szczycie w Wielkiej Brytanii i całej Europie, możesz mieć pewność, że przynęta, której używasz, została zatwierdzona przez najlepszych. Możesz zobaczyć najlepszych konsultantów w akcji na stronie internetowej Sonubaits.

Co najważniejsze, Sonubaits produkuje ogromną gamę przynęt. Zanęty, pellety, kulki proteinowe, waftersy, dumbellsy, zalewajki, ziarna — naprawdę można znaleźć produkt dopasowany do każdego gatunku ryby. A ich szeroka gama smaków, pozwala do woli mieszać i dopasowywać smaki. Z pewnością używając produktów Sonubaits poprawisz swoje wyniki nad wodą.
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.