Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

SPRO-Gamakatsu Szczypce FS Recon Cena już od 70.00 zł Pokaż produkty

Długie i mocne szczypce z powłoką PTFE, ultra ostrym przecinakiem do żyłek i plecionek, czubkiem do kółeczek łącznikowych jak i elementem do zaciskania tulejek. Antypoślizgowa rączka pozwoli bez problemu operować nimi nawet w czasie deszczy. Szczypce posiadają etui przypinane do paska oraz sprężynę z karabińczykiem. Długość – 180mm.
Opublikuj:

Szczypce FS Recon

Długie i mocne szczypce z powłoką PTFE, ultra ostrym przecinakiem do żyłek i plecionek, czubkiem do kółeczek łącznikowych jak i elementem do zaciskania tulejek. Antypoślizgowa rączka pozwoli bez problemu operować nimi nawet w czasie deszczy. Szczypce posiadają etui przypinane do paska oraz sprężynę z karabińczykiem.
Długość – 180mm.
SPRO-Gamakatsu
SPRO-Gamakatsu
Firma Spro to nic innego jak doskonale znane nam japońskie Gamakatsu, tylko jego holenderski oddział. Spro produkuje na rynek europejski praktycznie wszystko co jest potrzebne do wędkowania: kołowrotki wszelkiego typu, liczne modele wędzisk, przynęty spinningowe, plecionki, przynęty morskie pilkery, zestawy do łowienia w morzu, akcesoria różnego typu, sprzęt karpiowy i wiele innych. Spro coraz bardziej znane jest poza Europą. W Ameryce Północnej szczególnie ze swoich doskonałych przynęt spinningowych. Łowi się tam na nie z powodzeniem Walleye, Muskie, Bassy, Łososie i Hallibuty. Firma Spro gwarantuje najwyższą jakość swoich wyrobów i oferuje te produkty w doskonałej cenie. To właśnie skłania wędkarzy do coraz częstszego sięgania po asortyment SPRO.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.