Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

SPRO-Gamakatsu Woblery Ikiru Minnow 95 & 115 Cena już od 31.00 zł Pokaż produkty

Podczas projektowania tego woblera wiele czasu poświęciliśmy na doskonalenie akcji, tak by była jak najbardziej realistyczna. Z lekko kołyszącą akcją jest to niesamowicie skuteczna przynęta. W korpusie znajdują się stalowe kulki, które zastosowano w celu zwiększenia odległości rzutów, które można oddać woblerem Ikuru Minnow.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
15.00 zł     24.00 zł
18.00 zł     28.00 zł
32.50 zł     54.50 zł
10.00 zł     16.00 zł

Woblery Ikiru Minnow 95 & 115

Podczas projektowania tego woblera wiele czasu poświęciliśmy na doskonalenie akcji, tak by była jak najbardziej realistyczna. Z lekko kołyszącą akcją jest to niesamowicie skuteczna przynęta.
W korpusie znajdują się stalowe kulki, które zastosowano w celu zwiększenia odległości rzutów, które można oddać woblerem Ikuru Minnow.
SPRO-Gamakatsu
SPRO-Gamakatsu
Firma Spro to nic innego jak doskonale znane nam japońskie Gamakatsu, tylko jego holenderski oddział. Spro produkuje na rynek europejski praktycznie wszystko co jest potrzebne do wędkowania: kołowrotki wszelkiego typu, liczne modele wędzisk, przynęty spinningowe, plecionki, przynęty morskie pilkery, zestawy do łowienia w morzu, akcesoria różnego typu, sprzęt karpiowy i wiele innych. Spro coraz bardziej znane jest poza Europą. W Ameryce Północnej szczególnie ze swoich doskonałych przynęt spinningowych. Łowi się tam na nie z powodzeniem Walleye, Muskie, Bassy, Łososie i Hallibuty. Firma Spro gwarantuje najwyższą jakość swoich wyrobów i oferuje te produkty w doskonałej cenie. To właśnie skłania wędkarzy do coraz częstszego sięgania po asortyment SPRO.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.