Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Veniard Zestaw TC Premium Tool Kit

Cena już od 147.00 zł Pokaż produkty
Zestaw podstawowych narzędzi muchowych pokrytych tytanem. Zestaw zawiera nożyczki, igłę do dubbingu, wiązadełko (finisher), szczypce i nawijarkę. Wszystko w atrakcyjnym wykończeniu w tęczowym kolorze.
Opublikuj:

Zestaw TC Premium Tool Kit

Zestaw podstawowych narzędzi muchowych pokrytych tytanem. Zestaw zawiera nożyczki, igłę do dubbingu, wiązadełko (finisher), szczypce i nawijarkę.
Wszystko w atrakcyjnym wykończeniu w tęczowym kolorze.
Veniard
Veniard
Firma Veniard Ltd. to marka znana od długich lat szerokiej rzeczy wędkarzy na całym świecie. Jej historia sięga 1923 roku, kiedy Panowie Ernest i Frank Veniard rozpoczęli dostarczać materiały najwyższej jakości do wykonywania sztucznych much.
W latach 30-tych bracia Veniard wydali pierwszy Fly Tying katalog, przedsiębiorstwo w tamtym czasie miało reputację firmy dostarczającej materiały najwyższej jakości.

Do materiałów naturalnych od których firma rozpoczynała swoją działalność dodano w późniejszym czasie materiały syntetyczne, genetyczne pióra oraz specjalnie dla nich projektowane narzędzia. Jednak i bez tych dodatkowych rzeczy Veniard jest i nadal pozostaje jedną z najlepszych na świecie firm dostarczających materiały do wykonywania sztucznych muche.
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.