Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Wapsi Lakier Fly Head Cement Water Base Cena już od 27.50 zł Pokaż produkty

lakier na bazie wody

Wapsi Fly Head Cement jest wykonany z przyjaznego dla środowiska lakieru na bazie wody, który jest niepalny, bezwonny, szybkoschnący i nie żółknie (wysycha bezbarwnie). Doskonale sprawdza się jako uniwersalny klej do much. Niewielka lepkość cementu pozwala dobrze wnikać i tworzy bardzo dobre wiązanie. Jeśli chcesz jeszcze bardziej delikatnie rozcieńczyć cement, możesz go rozcieńczyć nawet o 10%, dodając niewielką ilość wody. Cementy na bazie wody działają najlepiej, gdy są stosowane z materiałami syntetycznymi, takimi jak pianka, gumowe nóżki, które mogą rozpadać się w kontakcie z niektórymi rozpuszczalnikami. Jeśli przypadkowo rozlejesz trochę na biurku, czyszczenie jest szybkie i łatwe - po prostu zetrzyj rozlany cement wilgotną gąbką lub szmatką, zanim wyschnie. Podobnie jak inne lakiery, produkt wysycha przez odparowanie i można go używać już po kilku minutach od nałożenia. W razie potrzeby można dodać kilka warstw po kolei, aby uzyskać błyszczącą powłokę. Pełne utwardzenie następuje z dnia na dzień, a po utwardzeniu produkt nie rozpuści się w wodzie.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
5.50 zł     9.00 zł
4.90 zł     6.20 zł
42.00 zł     69.00 zł
31.00 zł     68.00 zł

Lakier Fly Head Cement Water Base

Wapsi Fly Head Cement jest wykonany z przyjaznego dla środowiska lakieru na bazie wody, który jest niepalny, bezwonny, szybkoschnący i nie żółknie (wysycha bezbarwnie). Doskonale sprawdza się jako uniwersalny klej do much. Niewielka lepkość cementu pozwala dobrze wnikać i tworzy bardzo dobre wiązanie. Jeśli chcesz jeszcze bardziej delikatnie rozcieńczyć cement, możesz go rozcieńczyć nawet o 10%, dodając niewielką ilość wody.

Cementy na bazie wody działają najlepiej, gdy są stosowane z materiałami syntetycznymi, takimi jak pianka, gumowe nóżki, które mogą rozpadać się w kontakcie z niektórymi rozpuszczalnikami. Jeśli przypadkowo rozlejesz trochę na biurku, czyszczenie jest szybkie i łatwe - po prostu zetrzyj rozlany cement wilgotną gąbką lub szmatką, zanim wyschnie.

Podobnie jak inne lakiery, produkt wysycha przez odparowanie i można go używać już po kilku minutach od nałożenia. W razie potrzeby można dodać kilka warstw po kolei, aby uzyskać błyszczącą powłokę. Pełne utwardzenie następuje z dnia na dzień, a po utwardzeniu produkt nie rozpuści się w wodzie.
Wapsi
Wapsi
Wapsi to marka rodem z USA o ponad 60 letniej historii w dostarczaniu materiałów dla wędkarzy muchowych. Firma rozpoczynała od produkcji sztucznych much, których w początkowym okresie wytwarzała około 15000 na tydzień, z czasem rozszerzyła działalność o materiały muchowe Wapsi, które z czasem stały się ważniejszą częścią biznesu.
Trochę o historii: Z pewną pomocą finansową i zachętą właściciela firmy Wapsi Produce, Lacey założyła firmę Wapsi Fly Company. Wcześniej był zatrudniony w przetwórni drobiu, która zapewniała gotowe źródło piór. To, wraz z zachętą, wyobraźnią i sporą umiejętnością wykonywania much, stało się podstawą jego nowego biznesu. Nazwa Wapsi była naturalna, ponieważ mieszczące ją budynki znajdowały się nad brzegiem rzeki Wapsipinicon.
Wapsi wprowadziło wiele produktów muchowych: Lead Eyes, Wooly Bugger Marabou, farbowane pióra Grizzly Marabou, miękkie garbowane skóry królika, barwione skóry bażanta, Mylar Cord, Ultra Chenille, Razor Foam, Thin Skin, Foam Popper Body, Sili Legs. Tak wysokiej jakości dubbingi jak Camel, Antron, Angora Goat i Superfine są przetwarzane w Wapsi. Premo Deer Hair, Lead Free Wire i Lead Free Eyes są również pierwszymi produktami Wapsi.
Dziś Wapsi zajmuje powierzchnię 62 000 stóp kwadratowych i planuje dalszą ekspansję. Wapsi cieszy się, że jest częścią rozwijającej się branży, w której naszych konkurentów możemy traktować jak przyjaciół.
Ann i Tom patrzą w przyszłość. Trzej ich synowie, Karl, Joe i Eric, są teraz istotnymi częściami firmy. Planują nadal być częścią Wapsi w miarę jej rozwoju i zmian.
Jesteśmy dumni z tych osiągnięć i planujemy dalej ciężko pracować nad dostarczaniem wysokiej jakości materiałów do wykonywania sztucznych much.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.