Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Westin Nowość 2022 Wędki W3 Bass Finesse Crank-T 2nd Cena już od 530.00 zł Pokaż produkty

Czy kiedykolwiek chciałeś łowić plecionką, która zachowuje się jak fluorocarbon? Brzmi jak mrzonka? Pomyśl jeszcze raz – nowa wędka W3 Bass Finesse Crank-T II generacji firmy Westin ma specjalnie zaprojektowany blank, który kompensuje brak rozciągliwości plecionki. To świetna wiadomość dla fanów łowienia na woblery, którzy aż za dobrze znają zalety rozciągliwości i gęstości, jakie zwykle oferuje żyłka fluorocarbonowa – teraz masz to, co najlepsze z obu światów! Wędką tą możesz komfortowo rzucać i pracować woblerami przez cały dzień, a czuły blank o niskiej wadze i dzielonej rękojeść pozwoli poczuć każde branie, ponieważ zawsze będziesz w kontakcie z blankiem. Tylko nie obwiniaj nas, jeśli przyzwyczaisz się do tego, jak wygodnie można łowić, nie będzie tak z każdą wędką! • Uchwyt kołowrotka: SKC • Przelotki LTS • Blank: Torayca® zapewnia doskonałą pracę i rzuty • Dzielona rękojeść z najwyższej jakości pianki EVA z wkładką z korka • Wzmocniony blank matą węglową 1K • Blank kompensujący nierozciągliwość plecionki
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
13 Fishing Multiplikatory Origin TX
Nowość 2021!
Promocja!
385.00 zł     450.00 zł
13 Fishing Multiplikatory Origin C
Nowość 2021!
Promocja!
280.00 zł     425.00 zł

Wędki W3 Bass Finesse Crank-T 2nd

Czy kiedykolwiek chciałeś łowić plecionką, która zachowuje się jak fluorocarbon? Brzmi jak mrzonka? Pomyśl jeszcze raz – nowa wędka W3 Bass Finesse Crank-T II generacji firmy Westin ma specjalnie zaprojektowany blank, który kompensuje brak rozciągliwości plecionki. To świetna wiadomość dla fanów łowienia na woblery, którzy aż za dobrze znają zalety rozciągliwości i gęstości, jakie zwykle oferuje żyłka fluorocarbonowa – teraz masz to, co najlepsze z obu światów! Wędką tą możesz komfortowo rzucać i pracować woblerami przez cały dzień, a czuły blank o niskiej wadze i dzielonej rękojeść pozwoli poczuć każde branie, ponieważ zawsze będziesz w kontakcie z blankiem. Tylko nie obwiniaj nas, jeśli przyzwyczaisz się do tego, jak wygodnie można łowić, nie będzie tak z każdą wędką!

• Uchwyt kołowrotka: SKC
• Przelotki LTS
• Blank: Torayca® zapewnia doskonałą pracę i rzuty
• Dzielona rękojeść z najwyższej jakości pianki EVA z wkładką z korka
• Wzmocniony blank matą węglową 1K
• Blank kompensujący nierozciągliwość plecionki

Westin
Westin
Obecnie skandynawska marka Westin oferuje szeroką gamę sprawdzonych sztucznych przynęt wędkarskich, wędek i innego sprzętu wędkarskiego - wszystkie wyprodukowane z taką samą pasją do perfekcji, jak oryginalna przynęta Ingvara Westina i stworzone, aby zadowolić tych, którzy szukają najlepszych narzędzi do łowienia ryb.
Produkty te są tworzone z myślą o tych wędkarzach, którzy szukają najlepszych przynęt do połowu największych ryb słodko oraz słonowodnych.
Ingvar Westin dorastał na żyznych łowiskach na północ od Sztokholmu. Tam wykonywał swój zawód jako utalentowany wytwórca narzędzi, tworząc skomplikowane rzeźby i urządzenia dla rzemieślników w pobliskich miastach. Ingvar prowadził skromne życie, więc gdy jego dzieci zapragnęły nowej zabawki, postanowił sam ją stworzyć.
Wkrótce Ingvar rozpoczął pracę nad rzeźbioną, drewnianą rybą, która wiła się i pracowała w wodzie jak prawdziwa ryba. Ingvar spędził niezliczone godziny udoskonalając zabawkę, aby uzyskać idealną, realistyczną akcję, o której wiedział, że zachwyci jego dzieci. Kiedy Ingvar skończył pracę, ochrzcił tę zabawkę „Jätte” - po szwedzku „olbrzym”.
Wieść o stworzeniu Ingvara szybko rozeszła się w małym miasteczku Skutskär. Położone między Morzem Bałtyckim a rzeką Dalalven miasto - w którym nawet dziś mieszka zaledwie 6000 osób - można nazwać obsesją na punkcie wędkarstwa. W krótkim czasie lokalni rybacy mieli obsesję na punkcie zabawki Ingvara. Zauważyli, że duży szczupak wydawał się nieodparcie przyciągany do drewnianej rzeźby i zaczęli domagać się, aby Ingvar założył haczyki na Jätte i pozwolił im łowić nim.
Wkrótce rozwinął się przemysł chałupniczy, a Ingvar zmienił się z wytwórcy narzędzi w wytwórcę przynęt z tętniącą życiem linią produkcyjną.
Do czasu, gdy w 1977 roku zaczęły krążyć historie o 45-kilogramowym szczupaku złowionym na Jätte, przynęta Ingvara Westina była znana w całej Skandynawii jako przynęta na duże drapieżniki.
Od tego czasu Westin Jätte oszukał jednego z największych i najbardziej przebiegłych starych szczupaków w Szwecji. To, co zaczęło się jako zabawka dla dzieci w 1952 roku, stało się ugruntowaną i zaufaną marką w branży wędkarskiej.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.