Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Westin Nowość 2021 Wędki W3 Zander Radosław Witólski Edition Limitowane Cena już od 465.00 zł Pokaż produkty

limitowane wędki na sandacza

Limitowane wędki na sandacza Westin W3 ZANDER – to seria wędek spinningowych zaprojektowana przez Radosława Witólskiego. Charakteryzuje się dużą czułością, optymalną akcją oraz mocą niezbędną do skutecznego łowienia sandaczy. Szybkość wędki gwarantuje błyskawiczną reakcję nawet na najdelikatniejsze brania oraz pewne zacięcie największych drapieżników, natomiast progresywna praca blanku przechodząca płynnie w półparabolę zapewnia bezkompromisowy hol. W3 Zander posiada niespotykany do tej pory w żadnej innej z naszych serii wędek, matowy czarny kolor oraz wyprofilowany uchwyt kołowrotka poprawiający komfort łowienia. - Ergonomiczny uchwyt kołowrotka - Przelotki: LTS - Blank: wysokomodułowy węgiel Torayca® zapewniający doskonałe akcję w czasie rzutu oraz holu - Dzielony dolnik z wysokiej klasy pianki EVA - Wzmocniony Kevlarem 3K - Czarny, matowy blank - Ilość sztuk ograniczona - Dostępny tylko na terenie Polski!!
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
3.80 zł     7.60 zł
15.00 zł     24.00 zł

Wędki W3 Zander Radosław Witólski Edition Limitowane

Limitowane wędki na sandacza Westin W3 ZANDER – to seria wędek spinningowych zaprojektowana przez Radosława Witólskiego. Charakteryzuje się dużą czułością, optymalną akcją oraz mocą niezbędną do skutecznego łowienia sandaczy. Szybkość wędki gwarantuje błyskawiczną reakcję nawet na najdelikatniejsze brania oraz pewne zacięcie największych drapieżników, natomiast progresywna praca blanku przechodząca płynnie w półparabolę zapewnia bezkompromisowy hol. W3 Zander posiada niespotykany do tej pory w żadnej innej z naszych serii wędek, matowy czarny kolor oraz wyprofilowany uchwyt kołowrotka poprawiający komfort łowienia.

- Ergonomiczny uchwyt kołowrotka
- Przelotki: LTS
- Blank: wysokomodułowy węgiel Torayca® zapewniający doskonałe akcję w czasie rzutu oraz holu
- Dzielony dolnik z wysokiej klasy pianki EVA
- Wzmocniony Kevlarem 3K
- Czarny, matowy blank
- Ilość sztuk ograniczona
- Dostępny tylko na terenie Polski!!
Westin
Westin
Obecnie skandynawska marka Westin oferuje szeroką gamę sprawdzonych sztucznych przynęt wędkarskich, wędek i innego sprzętu wędkarskiego - wszystkie wyprodukowane z taką samą pasją do perfekcji, jak oryginalna przynęta Ingvara Westina i stworzone, aby zadowolić tych, którzy szukają najlepszych narzędzi do łowienia ryb.
Produkty te są tworzone z myślą o tych wędkarzach, którzy szukają najlepszych przynęt do połowu największych ryb słodko oraz słonowodnych.
Ingvar Westin dorastał na żyznych łowiskach na północ od Sztokholmu. Tam wykonywał swój zawód jako utalentowany wytwórca narzędzi, tworząc skomplikowane rzeźby i urządzenia dla rzemieślników w pobliskich miastach. Ingvar prowadził skromne życie, więc gdy jego dzieci zapragnęły nowej zabawki, postanowił sam ją stworzyć.
Wkrótce Ingvar rozpoczął pracę nad rzeźbioną, drewnianą rybą, która wiła się i pracowała w wodzie jak prawdziwa ryba. Ingvar spędził niezliczone godziny udoskonalając zabawkę, aby uzyskać idealną, realistyczną akcję, o której wiedział, że zachwyci jego dzieci. Kiedy Ingvar skończył pracę, ochrzcił tę zabawkę „Jätte” - po szwedzku „olbrzym”.
Wieść o stworzeniu Ingvara szybko rozeszła się w małym miasteczku Skutskär. Położone między Morzem Bałtyckim a rzeką Dalalven miasto - w którym nawet dziś mieszka zaledwie 6000 osób - można nazwać obsesją na punkcie wędkarstwa. W krótkim czasie lokalni rybacy mieli obsesję na punkcie zabawki Ingvara. Zauważyli, że duży szczupak wydawał się nieodparcie przyciągany do drewnianej rzeźby i zaczęli domagać się, aby Ingvar założył haczyki na Jätte i pozwolił im łowić nim.
Wkrótce rozwinął się przemysł chałupniczy, a Ingvar zmienił się z wytwórcy narzędzi w wytwórcę przynęt z tętniącą życiem linią produkcyjną.
Do czasu, gdy w 1977 roku zaczęły krążyć historie o 45-kilogramowym szczupaku złowionym na Jätte, przynęta Ingvara Westina była znana w całej Skandynawii jako przynęta na duże drapieżniki.
Od tego czasu Westin Jätte oszukał jednego z największych i najbardziej przebiegłych starych szczupaków w Szwecji. To, co zaczęło się jako zabawka dla dzieci w 1952 roku, stało się ugruntowaną i zaufaną marką w branży wędkarskiej.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.