Pl
En Pl
EUR
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię
Internetowy sklep wędkarski z 57888 dostępnych produktów!
Wybierz kategorię

Jaxon Nowość 2021 Kuweta Eva z torbą Cena już od 12.67 € Pokaż produkty

W komplecie wyjmowana torba wewnętrzna z siatki do kulek, pelletu. Świetna przede wszystkim dla wszystkich fanów method feeder, można w prosty sposób namoczyć pellet i go odsączyć. Wymiary: 18 x 18 x 11 cm.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
33.33 €     42.22 €
7.78 €     12.89 €
18.00 €     32.22 €
11.11 €     30.22 €

Kuweta Eva z torbą

W komplecie wyjmowana torba wewnętrzna z siatki do kulek, pelletu. Świetna przede wszystkim dla wszystkich fanów method feeder, można w prosty sposób namoczyć pellet i go odsączyć.
Wymiary: 18 x 18 x 11 cm.
Jaxon
Jaxon
Marka Jaxon jest obecna na polskim rynku wędkarskim od 1984 roku. Jesteśmy jedną z największych hurtowni wędkarskich w Europie Centralnej. Prezentujemy kompleksową ofertę sprzętu wędkarskiego obejmującą wędziska, kołowrotki, żyłki, plecionki, przynęty spinningowe, haczyki, spławiki, podbieraki i tysiące różnych akcesoriów wędkarskich. Nasza oferta handlowa jest skierowana do wędkarzy w myśl podstawowej zasady - bezkompromisowa jakość w konkurencyjnej cenie. Jesteśmy obecni praktycznie we wszystkich dobrych polskich sklepach wędkarskich.
Z roku na rok rośnie znaczenie wyrobów sygnowanych znakiem JAXON w wielu krajach europejskich. Wszystkie nasze produkty przed dopuszczeniem do sprzedaży przechodzą wielostopniową serię testów prowadzonych przez grono najlepszych ekspertów wędkarskich. Prowadzimy dobrze zaopatrzony serwis, udzielamy gwarancji na wszystkie wędki i kołowrotki JAXON.
Sprzęt wędkarski Jaxon cieszy się zasłużenie dobrą opinią wśród szerokiej rzeszy wędkarzy. Coraz chętniej po nasze towary sięgają wędkarze profesjonaliści startujący na krajowych i międzynarodowych zawodach wędkarskich.
E-Katalog

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.