Pl
En Pl
EUR
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię
Internetowy sklep wędkarski z 58304 dostępnych produktów!
Wybierz kategorię

WileyX Okulary WX Moxy Cena już od 98.81 € Pokaż produkty

Okulary z serii Street Series. Połączenie sportowej funkcjonalności z miejskim stylem. 8-mio warstwowe zielone soczewki poliwęglanowe z niebieską powierzchnią lustrzaną oraz polaryzacją. Pochłaniają odbicia światła z powierzchni soczewki, redukują odblaski. Idealne w słonecznych warunkach pogodowych. Doskonałe dla wszystkich uprawiających sporty wodne oraz spędzających czas nad wodą. • Powłoki: Hard, Hydro, Anti scratch Rozmiar: S-M Wymiary ramki: 60/19/124 Transmission: 12-15%
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
164.29 €     194.05 €
35.71 €     66.67 €
10.71 €     16.67 €
9.52 €     16.67 €
164.29 €     194.05 €
11.90 €     27.86 €
109.52 €     117.14 €
9.52 €     16.67 €

Okulary WX Moxy

Okulary z serii Street Series. Połączenie sportowej funkcjonalności z miejskim stylem.
8-mio warstwowe zielone soczewki poliwęglanowe z niebieską powierzchnią lustrzaną oraz polaryzacją. Pochłaniają odbicia światła z powierzchni soczewki, redukują odblaski. Idealne w słonecznych warunkach pogodowych. Doskonałe dla wszystkich uprawiających sporty wodne oraz spędzających czas nad wodą.

• Powłoki: Hard, Hydro, Anti scratch
Rozmiar: S-M
Wymiary ramki: 60/19/124
Transmission: 12-15%
WileyX
WileyX
PRZEZ PONAD 30 LAT WILEY X ZOSTAŁ ZBUDOWANY NA JEDNEJ MISJI: CHRONIĆ OCZY NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE W KAŻDYM ŚRODOWISKU ŚWIATA

ŚWIATOWE LIDERY OCHRONNE
Nasze produkty wytrzymują najbardziej obszerne testy produktów w branży. Wszystkie produkowane przez nas okulary spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i przejrzystości optycznej.

WIĘCEJ NIŻ TYLKO OKULAR OCHRONNY
Nasze okulary narodziły się na polu bitwy, ale od tego czasu przekształciliśmy się w jedną z najbardziej zaufanych marek w dziedzinie okularów ochronnych do pracy, okularów przeciwsłonecznych o wysokiej wydajności oraz okularów sportowych dla młodzieży.

URODZONY NA POLU BITWY
Firma Wiley X Inc. została założona przez Myles Freeman Sr., dumnego weterana amerykańskiego w 1987 r. Z jednym założeniem - zapewnia najwyższej jakości okulary ochronne dzielnym mężczyznom i kobietom, którzy bronią naszego kraju.
Od tego czasu misja rozpoczęta na światowych polach bitew rozszerzyła się na organy ścigania, surowe środowisko pracy i zajęcia na świeżym powietrzu, w których najważniejsza jest ochrona oczu.
Dzięki naszemu założycielowi, Mylesowi Sr. i obecnym właścicielom i synom, Danowi Freemanowi i Mylesowi Freemanowi Jr., Wiley X jest obecnie światowym liderem w dziedzinie badań, rozwoju i marketingu okularów ochronnych i rękawic dla wojska, organów ścigania i cywilów rynki.

Video-YouTube
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.