Pl
En Pl
EUR
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię
Internetowy sklep wędkarski z 57986 dostępnych produktów!
Wybierz kategorię

WileyX Okulary WX Omega Kryptek Cena już od 149.76 € Pokaż produkty

Oprawki w kamuflażu Kryptek® Neptune™ z doskonale pasującymi szmaragdowymi soczewkami polaryzacyjnymi. To jeden z pięciu modeli Kryptek® w ofercie Wiley X. 8-mio warstwowe, bursztynowe, polaryzacyjne soczewki pod szmaragdowo-zieloną wielowarstwową powierzchnią lustrzaną, która jest specjalnie zaprojektowana, aby wzmocnić kontrast kolorów i dać wysoką jakość widzenia. Wyraźne kolory i ostrość widzenia we wszystkich warunkach świetlnych dla najlepszego odbioru wizualnego. Idealne dla wędkarzy oraz osób uprawiających wszelkie sporty wodne. • Powłoki: Hard, Hydro, Anti scratch • Kolor soczewek: Polarized Emerald Mirror Amber • Kolor ramki: Kryptek® Neptune™ • Rozmiar: M-L • Wymiary ramki: 66/17/125 • Przepuszczalność światła: 12%
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
9.52 €     16.67 €
33.33 €     47.62 €
30.95 €     47.86 €
10.95 €     16.90 €
10.24 €     19.52 €
25.24 €     39.29 €
297.62 €     355.95 €
161.90 €     271.90 €

Okulary WX Omega Kryptek

Oprawki w kamuflażu Kryptek® Neptune™ z doskonale pasującymi szmaragdowymi soczewkami polaryzacyjnymi. To jeden z pięciu modeli Kryptek® w ofercie Wiley X.
8-mio warstwowe, bursztynowe, polaryzacyjne soczewki pod szmaragdowo-zieloną wielowarstwową powierzchnią lustrzaną, która jest specjalnie zaprojektowana, aby wzmocnić kontrast kolorów i dać wysoką jakość widzenia. Wyraźne kolory i ostrość widzenia we wszystkich warunkach świetlnych dla najlepszego odbioru wizualnego. Idealne dla wędkarzy oraz osób uprawiających wszelkie sporty wodne.

• Powłoki: Hard, Hydro, Anti scratch
• Kolor soczewek: Polarized Emerald Mirror Amber
• Kolor ramki: Kryptek® Neptune™
• Rozmiar: M-L
• Wymiary ramki: 66/17/125
• Przepuszczalność światła: 12%
WileyX
WileyX
PRZEZ PONAD 30 LAT WILEY X ZOSTAŁ ZBUDOWANY NA JEDNEJ MISJI: CHRONIĆ OCZY NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE W KAŻDYM ŚRODOWISKU ŚWIATA

ŚWIATOWE LIDERY OCHRONNE
Nasze produkty wytrzymują najbardziej obszerne testy produktów w branży. Wszystkie produkowane przez nas okulary spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i przejrzystości optycznej.

WIĘCEJ NIŻ TYLKO OKULAR OCHRONNY
Nasze okulary narodziły się na polu bitwy, ale od tego czasu przekształciliśmy się w jedną z najbardziej zaufanych marek w dziedzinie okularów ochronnych do pracy, okularów przeciwsłonecznych o wysokiej wydajności oraz okularów sportowych dla młodzieży.

URODZONY NA POLU BITWY
Firma Wiley X Inc. została założona przez Myles Freeman Sr., dumnego weterana amerykańskiego w 1987 r. Z jednym założeniem - zapewnia najwyższej jakości okulary ochronne dzielnym mężczyznom i kobietom, którzy bronią naszego kraju.
Od tego czasu misja rozpoczęta na światowych polach bitew rozszerzyła się na organy ścigania, surowe środowisko pracy i zajęcia na świeżym powietrzu, w których najważniejsza jest ochrona oczu.
Dzięki naszemu założycielowi, Mylesowi Sr. i obecnym właścicielom i synom, Danowi Freemanowi i Mylesowi Freemanowi Jr., Wiley X jest obecnie światowym liderem w dziedzinie badań, rozwoju i marketingu okularów ochronnych i rękawic dla wojska, organów ścigania i cywilów rynki.

Video-YouTube
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.