Pl
En Pl
EUR
Wybierz kategorię

WileyX Okulary WX Omega Kryptek Cena już od 139.78 € Pokaż produkty

Oprawki w kamuflażu Kryptek® Neptune™ z doskonale pasującymi szmaragdowymi soczewkami polaryzacyjnymi. To jeden z pięciu modeli Kryptek® w ofercie Wiley X. 8-mio warstwowe, bursztynowe, polaryzacyjne soczewki pod szmaragdowo-zieloną wielowarstwową powierzchnią lustrzaną, która jest specjalnie zaprojektowana, aby wzmocnić kontrast kolorów i dać wysoką jakość widzenia. Wyraźne kolory i ostrość widzenia we wszystkich warunkach świetlnych dla najlepszego odbioru wizualnego. Idealne dla wędkarzy oraz osób uprawiających wszelkie sporty wodne. • Powłoki: Hard, Hydro, Anti scratch • Kolor soczewek: Polarized Emerald Mirror Amber • Kolor ramki: Kryptek® Neptune™ • Rozmiar: M-L • Wymiary ramki: 66/17/125 • Przepuszczalność światła: 12%
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
58.89 €     88.89 €
Imax Kurtki ARX Thermo
Nowość 2020!
Promocja!
65.56 €     80.00 €
64.44 €     116.67 €
Imax Spodnie ARX Thermo Bib & Brace
Nowość 2020!
Promocja!
51.11 €     62.44 €

Okulary WX Omega Kryptek

Oprawki w kamuflażu Kryptek® Neptune™ z doskonale pasującymi szmaragdowymi soczewkami polaryzacyjnymi. To jeden z pięciu modeli Kryptek® w ofercie Wiley X.
8-mio warstwowe, bursztynowe, polaryzacyjne soczewki pod szmaragdowo-zieloną wielowarstwową powierzchnią lustrzaną, która jest specjalnie zaprojektowana, aby wzmocnić kontrast kolorów i dać wysoką jakość widzenia. Wyraźne kolory i ostrość widzenia we wszystkich warunkach świetlnych dla najlepszego odbioru wizualnego. Idealne dla wędkarzy oraz osób uprawiających wszelkie sporty wodne.

• Powłoki: Hard, Hydro, Anti scratch
• Kolor soczewek: Polarized Emerald Mirror Amber
• Kolor ramki: Kryptek® Neptune™
• Rozmiar: M-L
• Wymiary ramki: 66/17/125
• Przepuszczalność światła: 12%
WileyX
WileyX
Od ponad dwóch dekad amerykańska marka Wiley X jest liderem technologii optycznej zapewniającej bezpieczeństwo oraz komfort oczu sportowcom, żołnierzom a także wędkarzom. Okulary polaryzacyjne Wiley X jest przeznaczona dla wędkarzy oraz osób aktywnie spędzających czas nad wodą poprawiając wyrazistość widzenia oraz redukując odblaski z wody redukując do minimum zmęczenie oczu. Wiley X poddaje wszystkie swoje okulary najbardziej rygorystycznym testom wytrzymałości aby spełniały normy EN.166 oraz ANSI Z87.1-2003. Wiley X jedynym na świecie producentem okularów certyfikującym wszystkie swoje modele jako okulary ochronne.

PRZEZ PONAD 30 LAT WILEY X ZOSTAŁ ZBUDOWANY NA JEDNEJ MISJI: CHRONIĆ OCZY NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE W KAŻDYM ŚRODOWISKU ŚWIATA

ŚWIATOWE LIDERY OCHRONNE
Okulary polaryzacyjne Wiley X wytrzymują najbardziej obszerne testy produktów w branży. Wszystkie produkowane przez nas okulary spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i przejrzystości optycznej.

WIĘCEJ NIŻ TYLKO OKULAR OCHRONNY
Nasze okulary narodziły się na polu bitwy, ale od tego czasu przekształciliśmy się w jedną z najbardziej zaufanych marek w dziedzinie okularów ochronnych do pracy, okularów przeciwsłonecznych o wysokiej wydajności oraz okularów sportowych dla młodzieży.

URODZONY NA POLU BITWY
Firma Wiley X Inc. została założona przez Myles Freeman Sr., dumnego weterana amerykańskiego w 1987 r. Z jednym założeniem - zapewnia najwyższej jakości okulary ochronne dzielnym mężczyznom i kobietom, którzy bronią naszego kraju.
Od tego czasu misja rozpoczęta na światowych polach bitew rozszerzyła się na organy ścigania, surowe środowisko pracy i zajęcia na świeżym powietrzu, w których najważniejsza jest ochrona oczu.
Dzięki naszemu założycielowi, Mylesowi Sr. i obecnym właścicielom i synom, Danowi Freemanowi i Mylesowi Freemanowi Jr., Wiley X jest obecnie światowym liderem w dziedzinie badań, rozwoju i marketingu okularów ochronnych i rękawic dla wojska, organów ścigania i cywilów rynki.

Video-YouTube

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.