Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Abu Garcia Multiplikatory Ambassadeur Svartzonker Cena już od 904.00 zł Pokaż produkty

Specjalna edycja szwedzkiego multiplikatora Ambassadeur. Zaprojektowany przez Claesa Claessona dla łowców ryb drapieżnych którzy szukają najwytrzymalszego sprzętu do łowienia jerkbaitami. Mosiężna rama Przełożenie 5.3:1 Specjalne mosiężne łożysko główne Systen hamulcowy Carbon Matrix
Opublikuj:
Polecane produkty
Cena od 512.00 zł
Promocje wg kategorii
44.00 zł     79.00 zł
44.00 zł     79.00 zł
110.00 zł     200.00 zł
44.00 zł     79.00 zł

Multiplikatory Ambassadeur Svartzonker

Specjalna edycja szwedzkiego multiplikatora Ambassadeur. Zaprojektowany przez Claesa Claessona dla łowców ryb drapieżnych którzy szukają najwytrzymalszego sprzętu do łowienia jerkbaitami.

  • Mosiężna rama

  • Przełożenie 5.3:1

  • Specjalne mosiężne łożysko główne

  • Systen hamulcowy Carbon Matrix

Abu Garcia
Abu Garcia
Przez 60 poprzednich lat, wędkarze z całego świata ufali firmie Abu Garcia jeśli chodzi o wędki i kołowrotki. Zaufanie zwiększało się z roku na rok i dzieje się tak cały czas. Nauczyło nas to, by nie poprzestawać na tym co jest, a ciągle zmieniać i unowocześniać sprzęt. Ważne dla nas jest również trzymanie się tradycji. Są serie, których nie przestaniemy produkować. Są sprzęty, których nie będziemy zmieniać, ponieważ takie jakie są, są najlepsze. To do nich się wędkarze przywiązali. Dla nas serie te, to królowe i królowie wędkarskiego rynku. Jednak ciągle powstają nowe modele, nowe technologie wprowadzamy na rynek co roku. Nasze laboratoria stale czuwają nad tym co dzieje się w świecie techniki i ulepszają materiały i mechanizmy. Zaufajcie nam, a nie będziecie sami. Zaufajcie nam, a zyskacie przyjazny sprzęt.
E-Katalog

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.