Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Daiwa Kołowrotek karpiowy Basia 45 SCW QD *

Cena już od 2050.00 zł Pokaż produkty
Kołowrotek karpiowy najwyższej klasy. Nowy kołowrotek Daiwa Basia 45 SCW QD łączy niemal wszystkie techniczne atrybuty cechujące odporny i niezawodny kołowrotek karpiowy. Lekki korpus Zaion zapewnia stabilne oparcie dla mechanizmu gwarantując jego trwale nienaganną, spokojną pracę. Gruba oś wykonana jest ze stali Stainless, która bez trudu wytrzymuje wysokie obciążenia towarzyszące połowowi karpi z dużych dystansów. Szpula 45mm z rantem Longcast w połączeniu z nawojem Slow Cross Wrap zapewnia znacznie poprawione odległości wyrzutowe, co mocno ułatwia obławianie daleko położonych łowisk. Frezowana CNC przekładnia Tough Digigear cechuje się nadzwyczajnym przeniesieniem siły niezwykle przydatnym w trakcie holu oraz przy zwijaniu ciężkich zestawów z dużych odległości. Szpula zapasowa pomieści 530m żyłki 0,35mm - dzięki czemu Basia 45 SCW QD świetnie nadaje się również do połowu Long-Range w dużych akwenach! ► Obudowa ZAION® ► 7 Łożysk kulkowych ► Frezowany CNC mechanizm TOUGH DIGIGEAR® ► QUICK DRAG system hamulcowy (QD®) ► Blokada obrotów wstecznych Infinite Anti-Reverse® ► Nawó...
Opublikuj:

Kołowrotek karpiowy Basia 45 SCW QD *

Kołowrotek karpiowy najwyższej klasy. Nowy kołowrotek Daiwa Basia 45 SCW QD łączy niemal wszystkie techniczne atrybuty cechujące odporny i niezawodny kołowrotek karpiowy.
Lekki korpus Zaion zapewnia stabilne oparcie dla mechanizmu gwarantując jego trwale nienaganną, spokojną pracę. Gruba oś wykonana jest ze stali Stainless, która bez trudu wytrzymuje wysokie obciążenia towarzyszące połowowi karpi z dużych dystansów.
Szpula 45mm z rantem Longcast w połączeniu z nawojem Slow Cross Wrap zapewnia znacznie poprawione odległości wyrzutowe, co mocno ułatwia obławianie daleko położonych łowisk.
Frezowana CNC przekładnia Tough Digigear cechuje się nadzwyczajnym przeniesieniem siły niezwykle przydatnym w trakcie holu oraz przy zwijaniu ciężkich zestawów z dużych odległości. Szpula zapasowa pomieści 530m żyłki 0,35mm - dzięki czemu Basia 45 SCW QD świetnie nadaje się również do połowu Long-Range w dużych akwenach!
► Obudowa ZAION®
► 7 Łożysk kulkowych
► Frezowany CNC mechanizm TOUGH DIGIGEAR®
► QUICK DRAG system hamulcowy (QD®)
► Blokada obrotów wstecznych Infinite Anti-Reverse®
► Nawój żyłki SCW (Slow Cross Wrap™)
► Szpula Ultra Longcast
► Aluminiowa szpula zapasowa
► 45mm posuw szpuli
► Frezowana CNC aluminiowa korbka
► Uchwyt korbki Soft-Touch
► Rolka prowadząca Twist Buster® II
► Klips na żyłkę HIP
► Kabłąk zamykany ręcznie
► Made in Japan
Daiwa
Daiwa

Daiwa - wędki, kołowrotki, linki, przynęty sztuczne


Daiwa posiada swoich przedstawicieli w wielu krajach na całym świecie. Najważniejsi przedstawiciele znajdują się w Japonii, USA, Australii, Francji, Niemczech oraz Wielkiej Brytanii. Zapotrzebowanie na towar marki Daiwa jednak jest tak duże, że coraz więcej mniejszych firm postanowiło sprzedawać te produkty w swoich krajach. Centrala Daiwy znana jest z tego, że gdy tylko wędkarze potrzebują specyficznego towaru, który sprawdzi się na lokalnym rynku i spełni ich oczekiwania, natychmiast go konstruuje i zaczyna sprzedawać. Między innymi tymi posunięciami zyskała sobie zaufanie. Zapewniona pomoc On-Line, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania czy infolinie na całym świecie są czynne non-stop. Każdy może zwrócić na coś uwagę lub podsunąć jakiś ciekawy pomysł.
Celem nadrzędnym korporacji jest oddać w ręce wędkarzy sprzęt wędkarski Daiwa jak najbardziej dopieszczony i zaawansowany technologicznie produkt, co czynią od lat z powodzeniem.
Marka słynie na całym świecie z produkcji kołowrotków Daiwa, wędek, wysokiej jakości linek wędkarskich, a także przynęt. Oczywiście w asortymencie znajdują się produkty do praktycznie każdej metody
E-Katalog
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.