Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

DAM MADCAT Nowość 2021 Wędki Black Inline 210 Cena już od 330.00 zł Pokaż produkty

Wędki sumowe Madcat Inline zawsze były popularne wśród fanów łowienia z użyciem Clonka, a teraz po wprowadzeniu najnowszej wędki MADCAT Black Series Inline 210 staną się jeszcze bardziej popularne. To dzieło sztuki! Czarna rękojeść z pianki EVA została pokryta termokurczliwą rurką, dzięki czemu jest antypoślizgowa i łatwa do czyszczenia. Brak przelotek zmniejsza prawdopodobieństwo zaplątania się plecionki wokół blanku wędki praktycznie do zera. - Blank wędki wykonany z włókna węglowego 24T - Część rękojeści pokryta rurką termokurczliwą - Dostarczany z drutem do przewlekania plecionki wykonanym z nierdzewnej stali
Opublikuj:
Promocje wg kategorii

Wędki Black Inline 210

Wędki sumowe Madcat Inline zawsze były popularne wśród fanów łowienia z użyciem Clonka, a teraz po wprowadzeniu najnowszej wędki MADCAT Black Series Inline 210 staną się jeszcze bardziej popularne. To dzieło sztuki! Czarna rękojeść z pianki EVA została pokryta termokurczliwą rurką, dzięki czemu jest antypoślizgowa i łatwa do czyszczenia. Brak przelotek zmniejsza prawdopodobieństwo zaplątania się plecionki wokół blanku wędki praktycznie do zera.
- Blank wędki wykonany z włókna węglowego 24T
- Część rękojeści pokryta rurką termokurczliwą
- Dostarczany z drutem do przewlekania plecionki wykonanym z nierdzewnej stali
DAM MADCAT
DAM MADCAT
MADCAT jest marką premium wędkarstwa sumowego legendarnej niemieckiej firmy D.A.M. W ofercie marki MADCAT znajdują się specjalistyczne wędki sumowe, bardzo wytrzymałem plecionki, skuteczne przynęty oraz wiele wiele innego sprzętu wędkarskiego do połowu największych sumów.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.