Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

DAM MADCAT Nowość 2020 Wędki Madcat White X-Taaz Spin Cena już od 645.00 zł Pokaż produkty

wędki spinningowe sumowe

Madcat White X-Taaz Spin to bardzo mocne, ale jednocześnie lekkie i czułe wędki spinningowe sumowe,które są potrzebne, aby w pełni cieszyć się łowieniem ciężkimi przynętami sumowymi, móc odpowiednio mocno zaciąć i czuć pełną kontrolę w trakcie holu nawet największego suma. Prawdziwym wyzwaniem było dla nas połączenie tych wszystkich cech w jednym produkcie. Ale… udało nam się to zrobić! Wędki sumowe Madcat WHITE X-TAAZ okazały się wprost doskonałe. Mówi się, że „zobaczyć to uwierzyć”, ale w tym przypadku właściwsze jest powiedzenie „poczuć to uwierzyć”. Blank wędki wykonany został z węgla Toray 30T, wyposażony w oryginalny uchwyt Fuji oraz przelotki SeaGudie.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
290.00 zł     464.00 zł
170.00 zł     296.00 zł
8.20 zł     11.60 zł
22.00 zł     33.50 zł
8.20 zł     11.60 zł
22.00 zł     33.00 zł
8.20 zł     11.60 zł
47.00 zł     72.00 zł

Wędki Madcat White X-Taaz Spin

Madcat White X-Taaz Spin to bardzo mocne, ale jednocześnie lekkie i czułe wędki spinningowe sumowe,które są potrzebne, aby w pełni cieszyć się łowieniem ciężkimi przynętami sumowymi, móc odpowiednio mocno zaciąć i czuć pełną kontrolę w trakcie holu nawet największego suma.
Prawdziwym wyzwaniem było dla nas połączenie tych wszystkich cech w jednym produkcie. Ale… udało nam się to zrobić!
Wędki sumowe Madcat WHITE X-TAAZ okazały się wprost doskonałe.
Mówi się, że „zobaczyć to uwierzyć”, ale w tym przypadku właściwsze jest powiedzenie „poczuć to uwierzyć”. Blank wędki wykonany został z węgla Toray 30T, wyposażony w oryginalny uchwyt Fuji oraz przelotki SeaGudie.
DAM MADCAT
DAM MADCAT
MADCAT jest marką premium wędkarstwa sumowego legendarnej niemieckiej firmy D.A.M. W ofercie marki MADCAT znajdują się specjalistyczne wędki sumowe, bardzo wytrzymałem plecionki, skuteczne przynęty oraz wiele wiele innego sprzętu wędkarskiego do połowu największych sumów.
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.