Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię
Internetowy sklep wędkarski z 53992 dostępnych produktów!
Wybierz kategorię

Dragon Kamizelki Team Dragon KA-11 Cena już od 110.00 zł Pokaż produkty

Kamizelka to obowiązkowy element ubioru wędkarza i to praktycznie we wszystkich metodach wędkowania. Zanim wybierzemy odpowiedni model dla siebie, warto przyjrzeć się kilku szczegółom, takim jak krój, rodzaj materiału, ułożenie i wielkość kieszeni czy jakość zastosowanych zamków. Kamizelki wędkarskie Team Dragon posiadają specjalny rodzaj tkaniny o nazwie Nylon Taslan Fabric™, która poza właściwościami odprowadzania wilgoci ma kilka nieocenionych zalet. Jest bardzo lekka, łatwa w czyszczeniu, a co najważniejsze – bardzo odporna na przetarcia. W dolnych, najczęściej używanych kieszeniach na pudełka zastosowaliśmy podwójne zamki dwukierunkowe. Funkcjonalnym dodatkiem są karabińczyki na sprężynowych linkach, które służą do zaczepienia peana, obcinaczek lub miarki. Team Dragon KA-11 - krój: bardzo krótki; - kolor: jasna oliwka - materiał: nylon TF™; - wewnętrzna siatka transmisyjna; - 10 kieszeni w tym dwie wewnętrzne i jedna tylna; - 2 podłużne kieszonki do przechowywania np. peana; - 2 karabińczyki na akcesoria; - główne kieszenie zamykane na rzepy; - wygodny kołnie...
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
43.00 zł     82.00 zł
398.00 zł     454.00 zł
635.00 zł     690.00 zł
140.00 zł     210.00 zł
50.00 zł     117.00 zł
510.00 zł     644.00 zł
999.00 zł     1073.00 zł
23.00 zł     33.00 zł
398.00 zł     454.00 zł
540.00 zł     692.00 zł
Shimano
95.00 zł     139.00 zł
635.00 zł     690.00 zł
240.00 zł     370.00 zł
380.00 zł     446.00 zł
999.00 zł     1073.00 zł
43.00 zł     82.00 zł

Kamizelki Team Dragon KA-11

Kamizelka to obowiązkowy element ubioru wędkarza i to praktycznie we wszystkich metodach wędkowania. Zanim wybierzemy odpowiedni model dla siebie, warto przyjrzeć się kilku szczegółom, takim jak krój, rodzaj materiału, ułożenie i wielkość kieszeni czy jakość zastosowanych zamków.
Kamizelki wędkarskie Team Dragon posiadają specjalny rodzaj tkaniny o nazwie Nylon Taslan Fabric™, która poza właściwościami odprowadzania wilgoci ma kilka nieocenionych zalet.
Jest bardzo lekka, łatwa w czyszczeniu, a co najważniejsze – bardzo odporna na przetarcia.
W dolnych, najczęściej używanych kieszeniach na pudełka zastosowaliśmy podwójne zamki dwukierunkowe.
Funkcjonalnym dodatkiem są karabińczyki na sprężynowych linkach, które służą do zaczepienia peana, obcinaczek lub miarki.

Team Dragon KA-11
- krój: bardzo krótki;
- kolor: jasna oliwka
- materiał: nylon TF™;
- wewnętrzna siatka transmisyjna;
- 10 kieszeni w tym dwie wewnętrzne i jedna tylna;
- 2 podłużne kieszonki do przechowywania np. peana;
- 2 karabińczyki na akcesoria;
- główne kieszenie zamykane na rzepy;
- wygodny kołnierz typu stójka;
- rzep do mocowania wędziska;
- idealna kamizelka dla muszkarzy i brodzących spinningistów.
Dragon
Dragon
Sprzęt wędkarski Dragon najwyższej klasy! Ogromna oferta wędzisk, kołowrotków, przynęt, zanęt, akcesoriów i odzieży wędkarskiej. RAGON jest przedstawicielem marek: AFW, aquatekO, Garmin, Geoff Anderson, Meiho, Momoi, Mustad, O'Ki Tackle, Okuma, Ryobi, Salmo, Scotty, Toray, Versus, VK wyłącznie na terenie Polski. Team Dragon to grupa współpracujących z nami zapalonych wędkarzy, którzy od wielu lat testują nasz sprzęt na najbardziej wymagających łowiskach świata.

Wędkarze oczekują, że jakość oferowanego sprzętu będzie nadążać za ich rosnącymi umiejętnościami i ambicjami. Aby spełnić oczekiwania naszych Klientów, do produkcji kołowrotków wdrożyliśmy tzw.System Optymalizacji Jakości (ang. Quality Optimum System-QOS), polegający na stworzeniu zamkniętego łańcucha powiązań technologicznych, sterowanego na każdym etapie procesu wytwarzania – od wstępnego projektu po końcowy montaż. Ważnym elementem systemu jest wykorzystanie zoptymalizowanej konstrukcji z użyciem najwyższej klasy podzespołów i materiałów. Doskonałym przykładem jest np. łożysko – jeden z najważniejszych elementów decydujących o trwałości kołowrotka. Nie ilość, lecz przede wszystkim jakość zastosowanych łożysk wpływa na to, czy kołowrotek będzie służył przez wiele sezonów, czy też po kilkukrotnym użyciu wyląduje na śmietniku. Biorąc pod uwagę gabaryty oraz występujące podczas pracy obciążenia, najlepsze łożyska do kołowrotków wytwarzane są obecnie w Japonii, na Tajwanie i w Niemczech. Właśnie takie łożyska stosujemy w kołowrotkach Dragona! Dzięki temu nawet najtańsze modele spełniają wysokie standardy, pracują bezawaryjnie i nigdy nie zawodzą swoich właścicieli!
E-Katalog
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.