Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Dragon Wędki HM-X Demon II & HM-X Trout II Cena już od 1310.00 zł Pokaż produkty

wędki spinningowe ręcznie robione

Dwa wędziska pstrągowo-kleniowe o umiarkowanie szybkich akcjach. Model ośmiostopowy polecamy pstrągarzom łowiącym w średnich i dużych rzekach, szczególnie kiedy jako linkę wybierają nierozciągliwe plecionki. „Dziewiątka” to kleniowy klasyk, idealny szczególnie w większych rzekach, choć sprawdzi się też na średnich wodach, jak dolna Pasłęka czy Bóbr. W sezonie 2018 kilka wędzisk z serii HM-X otrzymuje nowe uzbrojenie: przelotki Fuji Alconite w srebrnych ramkach, dobrane wielkością i rozłożeniem na blanku wg systemu Fuji KR.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
20.00 zł     44.00 zł
16.00 zł     26.00 zł

Wędki HM-X Demon II & HM-X Trout II

Dwa wędziska pstrągowo-kleniowe o umiarkowanie szybkich akcjach. Model ośmiostopowy polecamy pstrągarzom łowiącym w średnich i dużych rzekach, szczególnie kiedy jako linkę wybierają nierozciągliwe plecionki. „Dziewiątka” to kleniowy klasyk, idealny szczególnie w większych rzekach, choć sprawdzi się też na średnich wodach, jak dolna Pasłęka czy Bóbr.

W sezonie 2018 kilka wędzisk z serii HM-X otrzymuje nowe uzbrojenie: przelotki Fuji Alconite w srebrnych ramkach, dobrane wielkością i rozłożeniem na blanku wg systemu Fuji KR.
Dragon
Dragon
Sprzęt wędkarski Dragon Fishing Equipment! Ogromna oferta wędzisk, kołowrotków, przynęt, zanęt, akcesoriów i odzieży wędkarskiej. DRAGON jest przedstawicielem marek: AFW, Meiho, Momoi, Mustad, O'Ki Tackle, Ryobi, Scotty, Toray, Versus, VK wyłącznie na terenie Polski. Team Dragon to grupa współpracujących z nami zapalonych wędkarzy, którzy od wielu lat testują nasz sprzęt na najbardziej wymagających łowiskach świata.
Wędkarze oczekują, że jakość oferowanego sprzętu będzie nadążać za ich rosnącymi umiejętnościami i ambicjami. Aby spełnić oczekiwania naszych Klientów, do produkcji kołowrotków wdrożyliśmy tzw. System Optymalizacji Jakości (ang. Quality Optimum System-QOS), polegający na stworzeniu zamkniętego łańcucha powiązań technologicznych, sterowanego na każdym etapie procesu wytwarzania – od wstępnego projektu po końcowy montaż. Ważnym elementem systemu jest wykorzystanie zoptymalizowanej konstrukcji z użyciem najwyższej klasy podzespołów i materiałów. Doskonałym przykładem jest np. łożysko – jeden z najważniejszych elementów decydujących o trwałości kołowrotka. Nie ilość, lecz przede wszystkim jakość zastosowanych łożysk wpływa na to, czy kołowrotek będzie służył przez wiele sezonów, czy też po kilkukrotnym użyciu wyląduje na śmietniku. Biorąc pod uwagę gabaryty oraz występujące podczas pracy obciążenia, najlepsze łożyska do kołowrotków wytwarzane są obecnie w Japonii, na Tajwanie i w Niemczech. Właśnie takie łożyska stosujemy w kołowrotkach Dragona! Dzięki temu nawet najtańsze modele spełniają wysokie standardy, pracują bezawaryjnie i nigdy nie zawodzą swoich właścicieli!
E-Katalog

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.