Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

FOX EDGES Ready Tied Chod Rigs

Cena już od 30.50 zł Pokaż produkty
- Wykonane na podstawie wytycznych konsultantów Foxa - Uzbrojone w haki Arma Point SR z zadziorem - Wykonane z materiału Edges Rigidity Trans Khaki (25lb do haczyków 6, 7 i 8 oraz 30lb do 4 i 5) - Do mocowania przynęty na pętli „D” załozono kretlik Mini Hook Ring Swivel - Zakończone krętlikiem Flexi Ring Swivel 11 - Doskonałe dla wędkarzy, którzy nie maja czasu, doświadczenia lub możliwości zawiązania - 3 przypony w opakowaniu
Opublikuj:

EDGES Ready Tied Chod Rigs

- Wykonane na podstawie wytycznych konsultantów Foxa
- Uzbrojone w haki Arma Point SR z zadziorem
- Wykonane z materiału Edges Rigidity Trans Khaki (25lb do haczyków 6, 7 i 8 oraz 30lb do 4 i 5)
- Do mocowania przynęty na pętli „D” załozono kretlik Mini Hook Ring Swivel
- Zakończone krętlikiem Flexi Ring Swivel 11
- Doskonałe dla wędkarzy, którzy nie maja czasu, doświadczenia lub możliwości zawiązania
- 3 przypony w opakowaniu
FOX
FOX
Mimo olbrzymiej różnorodności oraz liczby produktów, wszystkie mają kilka wspólnych cech. Po pierwsze, co najważniejsze sprzęt karpiowy FOX, zostały one zaprojektowane przez karpiarzy dla karpiarzy. Zespół projektowy marki FOX bazując na latach doświadczeń wędkarskich, opracował produkty, które sprawią, że Wasze łowienie z pewnością zyska. Dla przykładu: my nie bierzemy jakiegoś starego kołowrotka morskiego i nie wmawiamy, że jest to kołowrotek karpiowy, jak robi większość naszych konkurentów. Nasze podejście jest inne. Siadamy i projektujemy kołowrotek specjalnie przeznaczony do łowienia karpi. Jesteśmy bowiem przekonani, że karpiarze zasługują na to, aby produkty były zaprojektowane dokładnie dla nich i nie były jakimiś odgrzewanymi kotletami.
Drugą wspólną cechą jest to, że każdy produkt karpiowy FOX wykonany został z najwyższej jakości materiałów, które spełniają określone standardy. Wszystko po to, abyście za Wasze ciężko zarobione pieniądze otrzymali niezwykle opłacalny produkt. Nasz sprzęt był intensywnie testowany przez wielu najlepszych wędkarzy w Europie. Kiedy weźmiecie go w ręce, to z pewnością go pokochacie, tak samo jak pokochał go Mark Pitchers czy Rob Hughes.
Video-YouTube
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.