Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię

FOX Lampka Halo Bivvy Light

Cena już od 80.00 zł Pokaż produkty
Poręczna, łatwa w użyciu lampka do namiotu Zawiera 9 x białych diod LED Samsunga oraz 2 x czerwone diody LED Zasilana za pomocą 2 x baterii AA lub 1 x baterii CR123A (brak w zestawie) Cztery ustawienia jasności - 200 lumenów, 100 lumenów, 50 lumenów i 15 lumenów Wybór dwóch kolorów - biały lub czerwony Zawiera pętelkę do zawieszenia i magnetyczny spód Czas pracy - 7 godziny w trybie High Wymiary: 70 mm x 60 mm x 46 mm Waga 60 g (bez baterii)
Opublikuj:
Polecane produkty
Promocje wg kategorii
150.00 zł     276.00 zł
Jaxon Parasol wędkarski z osłoną Variant Camou
Nowość 2022!
Promocja!
350.00 zł     433.00 zł
2050.00 zł     2350.00 zł
73.00 zł     120.00 zł

Lampka Halo Bivvy Light


  • Poręczna, łatwa w użyciu lampka do namiotu

  • Zawiera 9 x białych diod LED Samsunga oraz 2 x czerwone diody LED

  • Zasilana za pomocą 2 x baterii AA lub 1 x baterii CR123A (brak w zestawie)

  • Cztery ustawienia jasności - 200 lumenów, 100 lumenów, 50 lumenów i 15 lumenów

  • Wybór dwóch kolorów - biały lub czerwony

  • Zawiera pętelkę do zawieszenia i magnetyczny spód

  • Czas pracy - 7 godziny w trybie High

  • Wymiary: 70 mm x 60 mm x 46 mm

  • Waga 60 g (bez baterii)

FOX
FOX
Mimo olbrzymiej różnorodności oraz liczby produktów, wszystkie mają kilka wspólnych cech. Po pierwsze, co najważniejsze sprzęt karpiowy FOX, zostały one zaprojektowane przez karpiarzy dla karpiarzy. Zespół projektowy marki FOX bazując na latach doświadczeń wędkarskich, opracował produkty, które sprawią, że Wasze łowienie z pewnością zyska. Dla przykładu: my nie bierzemy jakiegoś starego kołowrotka morskiego i nie wmawiamy, że jest to kołowrotek karpiowy, jak robi większość naszych konkurentów. Nasze podejście jest inne. Siadamy i projektujemy kołowrotek specjalnie przeznaczony do łowienia karpi. Jesteśmy bowiem przekonani, że karpiarze zasługują na to, aby produkty były zaprojektowane dokładnie dla nich i nie były jakimiś odgrzewanymi kotletami.
Drugą wspólną cechą jest to, że każdy produkt karpiowy FOX wykonany został z najwyższej jakości materiałów, które spełniają określone standardy. Wszystko po to, abyście za Wasze ciężko zarobione pieniądze otrzymali niezwykle opłacalny produkt. Nasz sprzęt był intensywnie testowany przez wielu najlepszych wędkarzy w Europie. Kiedy weźmiecie go w ręce, to z pewnością go pokochacie, tak samo jak pokochał go Mark Pitchers czy Rob Hughes.
Video-YouTube

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.