Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię

Internetowy sklep wędkarski

z 55235 dostępnych produktów!
Wybierz kategorię

FOX Nowość 2020 Torba Camolite WashBag Cena już od 140.00 zł Pokaż produkty

- Torba przeznaczona do przechowywania całego zestawu toaletowego zabieranego na dłuższą zasiadkę - W zestawie dodatkowe, duże lusterko w ochronnej obudowie w kolorze khaki - Duże kieszenie boczne - Wewnętrzne kieszenie z siateczki - Kieszeń zapinana na rzep z tyłu - Główna przestrzeń mieści dwie rolki papieru toaletowego - Można ją zawiesić w namiocie lub na drzewie za pomocą metalowego haczyka - Wodoodporny materiał 500D Camolight
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
280.00 zł     400.00 zł
39.00 zł     65.00 zł
95.00 zł     135.00 zł
56.00 zł     95.00 zł

Torba Camolite WashBag

- Torba przeznaczona do przechowywania całego zestawu toaletowego zabieranego na dłuższą zasiadkę
- W zestawie dodatkowe, duże lusterko w ochronnej obudowie w kolorze khaki
- Duże kieszenie boczne
- Wewnętrzne kieszenie z siateczki
- Kieszeń zapinana na rzep z tyłu
- Główna przestrzeń mieści dwie rolki papieru toaletowego
- Można ją zawiesić w namiocie lub na drzewie za pomocą metalowego haczyka
- Wodoodporny materiał 500D Camolight
FOX
FOX

Sprzęt karpiowy FOX


Mimo olbrzymiej różnorodności oraz liczby produktów, wszystkie mają kilka wspólnych cech. Po pierwsze, co najważniejsze sprzęt karpiowy FOX, zostały one zaprojektowane przez karpiarzy dla karpiarzy. Zespół projektowy marki FOX bazując na latach doświadczeń wędkarskich, opracował produkty, które sprawią, że Wasze łowienie z pewnością zyska. Dla przykładu: my nie bierzemy jakiegoś starego kołowrotka morskiego i nie wmawiamy, że jest to kołowrotek karpiowy, jak robi większość naszych konkurentów. Nasze podejście jest inne. Siadamy i projektujemy kołowrotek specjalnie przeznaczony do łowienia karpi. Jesteśmy bowiem przekonani, że karpiarze zasługują na to, aby produkty były zaprojektowane dokładnie dla nich i nie były jakimiś odgrzewanymi kotletami.
Drugą wspólną cechą jest to, że każdy produkt karpiowy FOX wykonany został z najwyższej jakości materiałów, które spełniają określone standardy. Wszystko po to, abyście za Wasze ciężko zarobione pieniądze otrzymali niezwykle opłacalny produkt. Nasz sprzęt był intensywnie testowany przez wielu najlepszych wędkarzy w Europie. Kiedy weźmiecie go w ręce, to z pewnością go pokochacie, tak samo jak pokochał go Mark Pitchers czy Rob Hughes.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.