Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Guideline Nowość 2022 Okulary polaryzacyjne Tactical Sunglasses Copper Lens

Cena już od 205.00 zł Pokaż produkty
Okulary przeciwsłoneczne Guideline Tactical Copper mają sportową oprawkę, która zapewnia dobre zakrycie po bokach dzięki lekko zakrzywionemu kształtowi. Jest to dobry model do wędkowania, rekreacji i uprawiania sportu. Soczewka w kolorze miedzi jest bardzo dobrym, wszechstronnym kolorem w zakresie odcieni brązu, który jest idealny do łowienia w świetle dziennym / słonecznym, a także zapewnia najlepszy kontrast podczas wyszukiwania ryb w wodzie. Podobnie jak inne nasze okulary przeciwsłoneczne, Tactical również blokuje 100% szkodliwych promieni UVA i UVB, a soczewka jest spolaryzowana. Są dostarczane w wytrzymałym (twardym) etui i dołączonej ściereczce do czyszczenia. Soczewki polaryzacyjne redukują odbicia powierzchniowe i znacznie redukują odblaski, dzięki czemu znacznie łatwiej jest dostrzec ryby w wodzie. Jest to bardzo ważne podczas łowienia wzrokowego w czystych rzekach lub na równinach tropikalnych, ale równie ważna jest możliwość monitorowania każdej ryby podążającej za muchą przed podniesieniem linki. Polaryzacja zmniejsza również zmęczenie oczu i zwiększa dokładność widze...
Opublikuj:

Okulary polaryzacyjne Tactical Sunglasses Copper Lens

Okulary przeciwsłoneczne Guideline Tactical Copper mają sportową oprawkę, która zapewnia dobre zakrycie po bokach dzięki lekko zakrzywionemu kształtowi. Jest to dobry model do wędkowania, rekreacji i uprawiania sportu. Soczewka w kolorze miedzi jest bardzo dobrym, wszechstronnym kolorem w zakresie odcieni brązu, który jest idealny do łowienia w świetle dziennym / słonecznym, a także zapewnia najlepszy kontrast podczas wyszukiwania ryb w wodzie. Podobnie jak inne nasze okulary przeciwsłoneczne, Tactical również blokuje 100% szkodliwych promieni UVA i UVB, a soczewka jest spolaryzowana.

Są dostarczane w wytrzymałym (twardym) etui i dołączonej ściereczce do czyszczenia. Soczewki polaryzacyjne redukują odbicia powierzchniowe i znacznie redukują odblaski, dzięki czemu znacznie łatwiej jest dostrzec ryby w wodzie. Jest to bardzo ważne podczas łowienia wzrokowego w czystych rzekach lub na równinach tropikalnych, ale równie ważna jest możliwość monitorowania każdej ryby podążającej za muchą przed podniesieniem linki. Polaryzacja zmniejsza również zmęczenie oczu i zwiększa dokładność widzenia oraz poprawia wydajność.

Ochrona: UV400 blokuje 100% szkodliwego promieniowania UVA i UVB
Zalecane użycie: w ciągu dnia, światło słoneczne
Guideline
Guideline
Guideline jest wiodącą skandynawską marką wędkarską posiadającą ponad 20-letnie doświadczenie w projektowaniu i opracowywaniu własnych produktów. Guideline posiada szeroką gamę produktów, które pasują do wszystkich poziomów umiejętności i oczekiwań. W ofercie znajdują się wysokiej jakości wędki muchowe, kołowrotki, linki i wiele innych akcesoriów potrzebnym wędkarzowi muchowemu.
Wędkarstwo muchowe, które uprawiamy, wymaga coraz więcej wysokiej jakości sprzętu, którego używamy.
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.