Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Guideline Nowość 2022 Okulary polaryzacyjne Tactical Sunglasses Grey Lens Silver Mirror Coating

Cena już od 210.00 zł Pokaż produkty
Okulary przeciwsłoneczne Guideline Tactical mają sportową oprawkę, która dobrze zakrywa boki, ponieważ ich kształt jest lekko zakrzywiony. Jest to świetny model do wędkowania, rekreacji i uprawiania sportu. Szare soczewki doskonale nadają się do łowienia w świetle dziennym/silnym słońcu, ponieważ jest to kolor, który najskuteczniej blokuje światło naszych okularów przeciwsłonecznych. Powłoka Silver Mirror jest przezroczystą powłoką i daje efekt lustra, gdy patrzy się na okulary od przodu. Warstwa ta odbija światło z oczu skuteczniej niż standardowe kolorowe soczewki. Podobnie jak inne nasze okulary, Tactical również blokuje 100% szkodliwych promieni UVA i UVB, a soczewka jest spolaryzowana. Są dostarczane w wytrzymałym (twardym) etui i dołączonej ściereczce do czyszczenia. Soczewki polaryzacyjne redukują odbicia powierzchniowe i znacznie redukują odblaski, dzięki czemu znacznie łatwiej jest dostrzec ryby w wodzie. Jest to bardzo ważne podczas łowienia wzrokowego w czystych rzekach lub na równinach tropikalnych, ale równie ważna jest możliwość monitorowania każdej ryby podążającej...
Opublikuj:

Okulary polaryzacyjne Tactical Sunglasses Grey Lens Silver Mirror Coating

Okulary przeciwsłoneczne Guideline Tactical mają sportową oprawkę, która dobrze zakrywa boki, ponieważ ich kształt jest lekko zakrzywiony. Jest to świetny model do wędkowania, rekreacji i uprawiania sportu. Szare soczewki doskonale nadają się do łowienia w świetle dziennym/silnym słońcu, ponieważ jest to kolor, który najskuteczniej blokuje światło naszych okularów przeciwsłonecznych. Powłoka Silver Mirror jest przezroczystą powłoką i daje efekt lustra, gdy patrzy się na okulary od przodu. Warstwa ta odbija światło z oczu skuteczniej niż standardowe kolorowe soczewki.

Podobnie jak inne nasze okulary, Tactical również blokuje 100% szkodliwych promieni UVA i UVB, a soczewka jest spolaryzowana. Są dostarczane w wytrzymałym (twardym) etui i dołączonej ściereczce do czyszczenia. Soczewki polaryzacyjne redukują odbicia powierzchniowe i znacznie redukują odblaski, dzięki czemu znacznie łatwiej jest dostrzec ryby w wodzie. Jest to bardzo ważne podczas łowienia wzrokowego w czystych rzekach lub na równinach tropikalnych, ale równie ważna jest możliwość monitorowania każdej ryby podążającej za muchą przed podniesieniem linki. Polaryzacja zmniejsza również zmęczenie oczu i zwiększa dokładność widzenia oraz poprawia wydajność.

Ochrona: UV400 blokuje 100% szkodliwego promieniowania UVA i UVB
Zalecane użycie: w ciągu dnia, światło słoneczne
Guideline
Guideline
Guideline jest wiodącą skandynawską marką wędkarską posiadającą ponad 20-letnie doświadczenie w projektowaniu i opracowywaniu własnych produktów. Guideline posiada szeroką gamę produktów, które pasują do wszystkich poziomów umiejętności i oczekiwań. W ofercie znajdują się wysokiej jakości wędki muchowe, kołowrotki, linki i wiele innych akcesoriów potrzebnym wędkarzowi muchowemu.
Wędkarstwo muchowe, które uprawiamy, wymaga coraz więcej wysokiej jakości sprzętu, którego używamy.
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.