Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Guideline Nowość 2022 Portfel Mesh Wallet Shooting Heads

Cena już od 103.00 zł Pokaż produkty
Jedna strona kieszeni jest wykonana z przezroczystego plastiku, a tylna jest w całości pokryta gumowaną siateczką, aby ułatwić wentylację i suszenie głowic po użyciu. Trzy kieszenie są zapinane na rzep, a pozostałe trzy są otwarte. Ale wszystkie głowice będą bezpiecznie przechowywane w portfelu. Gumowe logo Guideline z białym obszarem do nadruku może służyć do oznaczania grubości linek przechowywanych w portfelu.
Opublikuj:

Portfel Mesh Wallet Shooting Heads

Jedna strona kieszeni jest wykonana z przezroczystego plastiku, a tylna jest w całości pokryta gumowaną siateczką, aby ułatwić wentylację i suszenie głowic po użyciu. Trzy kieszenie są zapinane na rzep, a pozostałe trzy są otwarte. Ale wszystkie głowice będą bezpiecznie przechowywane w portfelu.
Gumowe logo Guideline z białym obszarem do nadruku może służyć do oznaczania grubości linek przechowywanych w portfelu.
Guideline
Guideline
Guideline jest wiodącą skandynawską marką wędkarską posiadającą ponad 20-letnie doświadczenie w projektowaniu i opracowywaniu własnych produktów. Guideline posiada szeroką gamę produktów, które pasują do wszystkich poziomów umiejętności i oczekiwań. W ofercie znajdują się wysokiej jakości wędki muchowe, kołowrotki, linki i wiele innych akcesoriów potrzebnym wędkarzowi muchowemu.
Wędkarstwo muchowe, które uprawiamy, wymaga coraz więcej wysokiej jakości sprzętu, którego używamy.
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.