Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Guideline Zestaw muchowy Laxa Seatrout Cena już od 885.00 zł Pokaż produkty

Kompletny zestaw muchowy na morską troć

Zestaw Guideline Laxa Seatrout został specjalnie zaprojektowany dla wędkarzy łowiących morską troć z plaży, ale ze względu na swoje parametry będzie to dobry wybór do łowienia pstrągów w wodzie stojącej lub na większego streamera w dużej rzece. Nowe zestawy zostały udoskonalone i z nową serią wędzisk Laxa zyskały nową akcję, wygląd. Nowe technologie pozwoliły na zredukowanie żywic zawartych w blanku muchówki co w rezultacie wpłynęło na zmniejszenie wagi w porównaniu do poprzednich zestawów. W zestawie znajduje się nasz nowy, wysokiej jakości kołowrotek Favo dopasowany do wędziska, a wraz z nim zaprojektowana dla nas pływająca linka Guideline WF i podkład. Te zestawy są gotowe do użycia prosto po wyjęciu z pokrowca, wystarczy tylko dowiązać przypon oraz muchę i gotowe.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
8.90 zł     17.80 zł
Hemingway's
7.60 zł     12.50 zł
6.90 zł     12.50 zł
2.90 zł     6.70 zł

Zestaw muchowy Laxa Seatrout

Zestaw Guideline Laxa Seatrout został specjalnie zaprojektowany dla wędkarzy łowiących morską troć z plaży, ale ze względu na swoje parametry będzie to dobry wybór do łowienia pstrągów w wodzie stojącej lub na większego streamera w dużej rzece.

Nowe zestawy zostały udoskonalone i z nową serią wędzisk Laxa zyskały nową akcję, wygląd.
Nowe technologie pozwoliły na zredukowanie żywic zawartych w blanku muchówki co w rezultacie wpłynęło na zmniejszenie wagi w porównaniu do poprzednich zestawów.
W zestawie znajduje się nasz nowy, wysokiej jakości kołowrotek Favo dopasowany do wędziska, a wraz z nim zaprojektowana dla nas pływająca linka Guideline WF i podkład.

Te zestawy są gotowe do użycia prosto po wyjęciu z pokrowca, wystarczy tylko dowiązać przypon oraz muchę i gotowe.
Guideline
Guideline
Guideline jest wiodącą skandynawską marką wędkarską posiadającą ponad 20-letnie doświadczenie w projektowaniu i opracowywaniu własnych produktów. Guideline posiada szeroką gamę produktów, które pasują do wszystkich poziomów umiejętności i oczekiwań. W ofercie znajdują się wysokiej jakości wędki muchowe, kołowrotki, linki i wiele innych akcesoriów potrzebnym wędkarzowi muchowemu.
Wędkarstwo muchowe, które uprawiamy, wymaga coraz więcej wysokiej jakości sprzętu, którego używamy.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.