Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

GURU Micro Lead Clip

Cena już od 21.70 zł Pokaż produkty
Konstrukcja tego klipsa zapewnia, że Twój podajnik lub ciężarek mogą zostać uwolnione, jeśli wpadną w zaczepy. Klipsy Guru Micro Lead Clips zapobiegają splątaniom i w rezultacie pomogą Ci wyłowić więcej ryb. 10 sztuk w opakowaniu
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
11.00 zł     22.00 zł
21.00 zł     33.50 zł
90.00 zł     133.00 zł
40.00 zł     64.00 zł

Micro Lead Clip

Konstrukcja tego klipsa zapewnia, że Twój podajnik lub ciężarek mogą zostać uwolnione, jeśli wpadną w zaczepy. Klipsy Guru Micro Lead Clips zapobiegają splątaniom i w rezultacie pomogą Ci wyłowić więcej ryb.
10 sztuk w opakowaniu
GURU
GURU
GURU jest brytyjską bardzo wyjątkową marką, oferującą innowacyjne i najnowocześniejsze produkty, które przemawiają do większości wędkarzy preferujących gruntowe metody połowu - w szczególności tzw. method feeder.
Znaczna część asortymentu został dokładnie pomyślany dzięki ścisłej konsultacji z ekspertami: Steve Ringer i nowego menedżera marki Guru, Adama Rooneya.
Oferta zawiera specjalistyczne koszyki do metody, różne modele od klasycznych, poprzez te na głębokie łowiska, niezwykle popularne pudełka z sitkami, podpórki do feederów, bardzo dobre haczyki i inne wysokiej jakości akcesoria.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.