Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię

Internetowy sklep wędkarski

z 55175 dostępnych produktów!
Wybierz kategorię

Jaxon Pokrowce 2-komorowe UJ-XTD Cena już od 90.00 zł Pokaż produkty

Dwie komory + kieszeń zewnętrzna na podbierak
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
56.00 zł     95.00 zł
78.00 zł     136.00 zł
84.00 zł     130.00 zł
60.00 zł     180.00 zł

Pokrowce 2-komorowe UJ-XTD

Dwie komory + kieszeń zewnętrzna na podbierak
Jaxon
Jaxon
Marka Jaxon jest obecna na polskim rynku wędkarskim od 1984 roku. Jesteśmy jedną z największych hurtowni wędkarskich w Europie Centralnej. Prezentujemy kompleksową ofertę sprzętu wędkarskiego obejmującą wędziska, kołowrotki, żyłki, plecionki, przynęty spinningowe, haczyki, spławiki, podbieraki i tysiące różnych akcesoriów wędkarskich. Nasza oferta handlowa jest skierowana do wędkarzy w myśl podstawowej zasady - bezkompromisowa jakość w konkurencyjnej cenie. Jesteśmy obecni praktycznie we wszystkich dobrych polskich sklepach wędkarskich.
Z roku na rok rośnie znaczenie wyrobów sygnowanych znakiem JAXON w wielu krajach europejskich. Wszystkie nasze produkty przed dopuszczeniem do sprzedaży przechodzą wielostopniową serię testów prowadzonych przez grono najlepszych ekspertów wędkarskich. Prowadzimy dobrze zaopatrzony serwis, udzielamy gwarancji na wszystkie wędki i kołowrotki JAXON.
Sprzęt wędkarski Jaxon cieszy się zasłużenie dobrą opinią wśród szerokiej rzeszy wędkarzy. Coraz chętniej po nasze towary sięgają wędkarze profesjonaliści startujący na krajowych i międzynarodowych zawodach wędkarskich.
E-Katalog

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.