Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię
Internetowy sklep wędkarski z 58934 dostępnych produktów!
Wybierz kategorię

Jaxon Torba na siatkę wędkarską UM-PSA Cena już od 30.00 zł Pokaż produkty

Okrągła, torba na siatkę o średnicy 45cm lub 55cm. Wykonana z mocnego, nieprzemakalnego materiału. Krawędzie dodatkowo obszyte taśmą, która wzmacnia torbę i chroni ją przed przetarciem. Do noszenia torba wyposażona jest w uszy. Uszy bardzo trwale przymocowane do torby. Torba w miejscu łączenia dodatkowo jest wzmocniona taśmą. Torba zamykana jest podwójnym, mocnym zamkiem.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
84.00 zł     130.00 zł
60.00 zł     95.00 zł
34.00 zł     56.00 zł
55.00 zł     95.00 zł
39.00 zł     65.00 zł
71.00 zł     101.00 zł
63.00 zł     96.00 zł

Torba na siatkę wędkarską UM-PSA

Okrągła, torba na siatkę o średnicy 45cm lub 55cm.
Wykonana z mocnego, nieprzemakalnego materiału.
Krawędzie dodatkowo obszyte taśmą, która wzmacnia torbę i chroni ją przed przetarciem.
Do noszenia torba wyposażona jest w uszy. Uszy bardzo trwale przymocowane do torby. Torba w miejscu łączenia dodatkowo jest wzmocniona taśmą.
Torba zamykana jest podwójnym, mocnym zamkiem.
Jaxon
Jaxon
Działamy na polskim rynku wędkarskim od 1984 roku. Jesteśmy jedną z największych hurtowni wędkarskich w Europie Centralnej. Prezentujemy kompleksową ofertę sprzętu wędkarskiego obejmującą wędziska, kołowrotki, żyłki, plecionki, przynęty spinningowe, haczyki, spławiki, podbieraki i tysiące różnych akcesoriów wędkarskich. Nasza oferta handlowa jest skierowana do wędkarzy w myśl podstawowej zasady - bezkompromisowa jakość w konkurencyjnej cenie. Jesteśmy obecni praktycznie we wszystkich dobrych polskich sklepach wędkarskich.
Z roku na rok rośnie znaczenie wyrobów sygnowanych znakiem JAXON w wielu krajach europejskich. Wszystkie nasze produkty przed dopuszczeniem do sprzedaży przechodzą wielostopniową serię testów prowadzonych przez grono najlepszych ekspertów wędkarskich. Prowadzimy dobrze zaopatrzony serwis, udzielamy gwarancji na wszystkie wędki i kołowrotki JAXON.
Sprzęt wędkarski Jaxon cieszy się zasłużenie dobrą opinią wśród szerokiej rzeszy wędkarzy. Coraz chętniej po nasze towary sięgają wędkarze profesjonaliści startujący na krajowych i międzynarodowych zawodach wędkarskich.
E-Katalog
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.