Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Loon Outdoors

Indykator Loon Biostrike

Cena już od 37.00 zł Pokaż produkty
Biodegradowalny indykator - wskaźnik brań w postaci świetnie pływającej plasteliny, który utrzymuje kontakt z muchami i utrzymuje rzeki w czystości. Wskaźnik Loon Biostrike ułatwia regulację głębokości i wielkości wskaźnika. Poza tym jest wielokrotnego użytku, biodegradowalny i przyjazny dla środowiska. Biostrike można zwinąć w kulkę mokrymi palcami i nałożyć w dowolnym miejscu na przypon, a następnie wyjąć i umieścić z powrotem w pojemniku.
Opublikuj:

Indykator Biostrike

Biodegradowalny indykator - wskaźnik brań w postaci świetnie pływającej plasteliny, który utrzymuje kontakt z muchami i utrzymuje rzeki w czystości.
Wskaźnik Loon Biostrike ułatwia regulację głębokości i wielkości wskaźnika. Poza tym jest wielokrotnego użytku, biodegradowalny i przyjazny dla środowiska.
Biostrike można zwinąć w kulkę mokrymi palcami i nałożyć w dowolnym miejscu na przypon, a następnie wyjąć i umieścić z powrotem w pojemniku.
Loon Outdoors
Loon Outdoors
Loon Outdoors to amerykańska marka specjalizująca się w akcesoriach muchowych (głównie chemii), a ostatnio rozszerza ofertę o narzędzia muchowe.
Każdy wędkarz długo zastanawia się, co zabrać ze sobą nad wodę. My uważamy, że równie ważne jest to, co tam po sobie zostawimy.
Sumienny wędkarz powinien przypisywać należytą wagę zadbaniu o naturalne warunki i zasoby na łowisku. Nasze produkty powstają z myślą o bezpieczeństwie ryb, łowisk i wędkarzy - oczywiście z zachowaniem dbałości o ich jakość i użyteczność.
Oferując produkty wielokrotnego użytku wykonane z biodegradowalnych materiałów, dbamy o to, aby zagubione akcesoria oraz użyte środki nie stanowiły zagrożenia dla środowiska.
Nasze produkty pozwolą Ci wędkować z czystym sumieniem.
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.