Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Veniard Floo Gloo Cena już od 24.00 zł Pokaż produkty

Floo Gloo to specjalny elastyczny klej do pokrywania i wzmacniania piór. Używany głównie do skrzydełek mokrych much oraz pochewek nimf. Można używać przed użyciem lub bezpośrednio na wykonaną już sztuczną muchę.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
5.90 zł     8.40 zł
Hareline Dubbin
8.50 zł     14.20 zł
26.00 zł     38.60 zł
6.90 zł     12.00 zł

Floo Gloo

Floo Gloo to specjalny elastyczny klej do pokrywania i wzmacniania piór. Używany głównie do skrzydełek mokrych much oraz pochewek nimf.
Można używać przed użyciem lub bezpośrednio na wykonaną już sztuczną muchę.
Veniard
Veniard
Firma Veniard Ltd. to marka znana od długich lat szerokiej rzeczy wędkarzy na całym świecie. Jej historia sięga 1923 roku, kiedy Panowie Ernest i Frank Veniard rozpoczęli dostarczać materiały najwyższej jakości do wykonywania sztucznych much.
W latach 30-tych bracia Veniard wydali pierwszy Fly Tying katalog, przedsiębiorstwo w tamtym czasie miało reputację firmy dostarczającej materiały najwyższej jakości.

Do materiałów naturalnych od których firma rozpoczynała swoją działalność dodano w późniejszym czasie materiały syntetyczne, genetyczne pióra oraz specjalnie dla nich projektowane narzędzia. Jednak i bez tych dodatkowych rzeczy Veniard jest i nadal pozostaje jedną z najlepszych na świecie firm dostarczających materiały do wykonywania sztucznych muche.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.