Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Megabass Woblery X-80 Trick Darter Cena już od 81.00 zł Pokaż produkty

Megabass prezentuje X-80 Trick Darter, długo oczekiwanego woblera typu Minnow do połowu w górnych warstwach wody. Jego praca cechuje się krótkimi, kolebiącymi ruchami perfekcyjnie współgrającymi ze wszelkimi technikami twitchingowymi. W porównaniu z innymi wabikami o podobnych rozmiarach, umożliwia on dzięki obciążeniu w okolicy głowy osiąganie znacznie większych odległości wyrzutu. Szerokie boki X-80 wysyłają silne fale, które zazwyczaj wabią większe drapieżniki, niż bardziej filigranowe modele Minnow. W trakcie przerw w prowadzeniu zostaje w tym samym miejscu. Właśnie w fazie zatrzymania dochodzi bardzo często do brania.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
Daiwa Kołowrotki 21 Certate SW
Nowość 2021!
Promocja!
2500.00 zł     2984.00 zł
5.00 zł     8.00 zł
650.00 zł     809.00 zł

Woblery X-80 Trick Darter

Megabass prezentuje X-80 Trick Darter, długo oczekiwanego woblera typu Minnow do połowu w górnych warstwach wody. Jego praca cechuje się krótkimi, kolebiącymi ruchami perfekcyjnie współgrającymi ze wszelkimi technikami twitchingowymi.
W porównaniu z innymi wabikami o podobnych rozmiarach, umożliwia on dzięki obciążeniu w okolicy głowy osiąganie znacznie większych odległości wyrzutu. Szerokie boki X-80 wysyłają silne fale, które zazwyczaj wabią większe drapieżniki, niż bardziej filigranowe modele Minnow. W trakcie przerw w prowadzeniu zostaje w tym samym miejscu. Właśnie w fazie zatrzymania dochodzi bardzo często do brania.
Megabass
Megabass
Megabass to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i najlepszych jakościowo marek wśród japońskich producentów przynęt sztucznych, ciesząca się najwyższym uznaniem na całym świecie.
Specjalna konstrukcja wnętrza tych wabików oraz związana z nią charakterystyka pracy czynią z woblerów Megabass coś zupełnie wyjątkowego.
Od założenia w latach 80-tych wprowadzono wiele pionierskich innowacji. Produkty Megabass były od tego czasu nieprzerwanie udoskonalane. Stworzenie nowego wabika to proces, którego realizacja od samego pomysłu do etapu produkcji trwa z reguły 3-4 lata. Powodowane jest to dużym naciskiem kładzionym przez Megabass na innowacyjność i jakość każdego produktu.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.